×
 • Brak produktów w koszyku.

  regał drewniany do gabinetu

  Regały woskowane na książki

  Raty 0% Raty 0%

  REGAŁY WOSKOWANE NA KSIĄŻKI

  Zapach druku, szelest kartek i filiżanka aromatycznej herbaty… Czy może być coś przyjemniejszego od chwili relaksu przy dobrej lekturze? Książki to prawdziwy skarb i zasługują na szczególne miejsce w naszym domu. Zamiast chować je w szafkach i układać w stosy na biurku, warto zadbać o odpowiednie zaprezentowanie zgromadzonej kolekcji. Praktyczne i eleganckie regały woskowane na książki mogą znacznie ułatwić to zadanie.

  Regały na książki zapewniają bardzo szerokie możliwości aranżacyjnie, idealnie dopasowując się do dostępnej przestrzeni i układu pomieszczenia. Przy odrobinie pomysłowości można wykorzystać je do stworzenia ciekawej kompozycji, która zapewni łatwy dostęp do ulubionych lektur.

  FUNKCJONALNOŚĆ  REGAŁU NA KSIĄŻKI

  – Książki: regał najczęściej jest używany jako półka na książki. Prawie żaden inny mebel nie oferuje tak wiele miejsca do przechowywania. Regał pozwoli Ci na prawidłowe wyeksponowanie małych i dużych egzemplarzy. Ponadto, możesz wybrać kilka najpiękniejszych książek i podkreślić ich piękno za pomocą odpowiedniego oświetlenia.

  – Materiały biurowe: regał w salonie może zdziałać prawdziwe cuda! Szczególnie, jeśli Twój dom nie jest zbyt duży i w salonie chcesz stworzyć także przestrzeń do pracy. Gdzie ułożyć wszystkie niezbędne materiały biurowe? Dokumenty, segregatory i notatniki muszą być przechowywane w stylowy sposób – możesz na przykład umieścić je w ozdobnych pudełkach.

  – Ścianka działowa: mimo, że małe mieszkania są bardzo przytulne, to ich funkcjonalne zagospodarowanie wymaga trochę pracy. Praktycznym i jednocześnie nowoczesnym rozwiązaniem jest drewniany regał, który posłuży jako ścianka działowa. Dzięki niemu możesz na przykład oddzielić jadalnię od reszty salonu.

  – Dekoracje: regał w salonie może mieć nie tylko praktyczne zastosowanie, ale może również eksponować nasze ulubione pamiątki. To dzięki regałom możemy pokazać naszym gościom najpiękniejsze fotografie, obrazy i grafiki. Nasza porada: ułóż obok siebie na regale kilka zdjęć w różnych rozmiarach, aby stworzyć stylową galerię.

  – Akcesoria barowe: dekoracyjne karafki i fantazyjne butelki świetnie sprawdzają się nie tylko w szafce na wina, ale także na regale w salonie. Dzięki temu oszczędzisz nieco miejsca w pomieszczeniu.

  REGAŁY W STYLU RUSTYKALNYM

  Jeśli chodzi o tworzenie przytulnej i komfortowej atmosfery, jednym z najlepszych stylów projektowania regałów jest styl rustykalny. Rustykalny regał ma domowy charakter i jest świetnym sposobem na wyposażenie wnętrza. Fantastyczny w stylu rustykalnym jest to, że dobrze komponuje się z wieloma innymi stylami.

  REGAŁY Z LITEGO DREWNA

  Jeżeli chcesz by Twój regał był trwały i wyglądał pięknie przez długie lata, postaw na lite drewno. Regały z litego drewna, pozwalają na stylowe wykończenie z pomocą wielu rodzajów lakieru i wosku. Dzięki temu, możesz dopasować je zarówno do bardziej nowoczesnych wnętrz jak i tych o klasycznym wyglądzie. Regały z litego drewna sosnowego będą stanowić piękną oprawę dla książkowych zbiorów w twoim salonie.

  W naszej ofercie znajdują się regały rustykalne, regały z ozdobnymi filunkami i wieńcami, regały woskowane, przecierane lub strukturyzowane w zależności od potrzeb klienta. Oryginalny styl, różnorodna kolorystyka i rozmiary regałów sosnowych pozwalają na optymalne urządzenie każdego wnętrza.

  drewniany na książki w stylu rustykalnym   drewniany regał na książki   drewniane meble do jadalni w stylu cauntry

  ×

  Czego szuakasz?