×
 • Brak produktów w koszyku.

  Regały woskowane na książki

  Regały woskowane na książki

  Raty 0% Raty 0%

  DREWNIANE REGAŁY DO SALONU

  Jeden z podstawowych elementów aranżacji przestrzeni salonowych jest regał. Drewniane regały wolnostojące pozwalają na wyeksponowanie pamiątek, bibliotek, przedmiotów estetycznych i emocjonalnie wartościowych, co niezaprzeczalnie buduje atmosferę wnętrza oddającego charakter mieszkańców. Przechowywania ułatwią z pewnością regały częściowo zamknięte drzwiczkami bądź szufladami. Regały otwarte bez wątpienia, coraz częściej goszczą na salonach, a to skłania nas producentów do poszukiwania nowych, ciekawych form tego rodzaju mebli. Jeśli poszukujemy miejsca do przechowywania butelek z ulubionymi trunkami to przydatny będzie drewniany regał na wino.

  Regał na książki

  Często regały otwarte znajdują zastosowanie w naszych domach, jako biblioteczki. W związku z tym, że na ich półkach spoczywa zazwyczaj spory ciężar warto wybrać solidne meble. Regały z litego drewna sosnowego będą stanowić piękną oprawę dla książkowych zbiorów w twoim salonie. Regały na książki idealnie sprawdzają się również w pokojach dziecięcych.  Dzięki nim zabawki czy podręczniki szkolne będą na właściwym miejscu. W naszej ofercie znajdują się regały rustykalne, regały z ozdobnymi filunkami i wieńcami, regały woskowane bądź przecierane w zależności od potrzeb klienta. Oryginalny styl, różnorodna kolorystyka i rozmiary regałów sosnowych pozwalają na optymalne urządzenie każdego wnętrza.

  Niezależnie od tego, czy szukasz szafki na książki dla dzieci, czy eleganckiego regału do salonu, z pewnością znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Wystarczy wybrać interesujący Cię model i dobrać do niego odpowiednie wykończenie aby dopasować go do swoich potrzeb.

  Szerokie i wąskie regały woskowane

  Wysokość i szerokość: od wysokiego do niskiego, od wąskiego do szerokiego, kupując jeden z naszych regałów otrzymujesz bardzo trwały i piękny mebel. Niezależnie od tego, do jakiego wnętrza wybierasz regał, zapytaj naszych doradców o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru i wykończenia.

  Regał dla dzieci

  Kupujesz dla swojego malucha? Mamy ogromną gamę opcji, które pasują do wszystkich pokoi dziecięcych. Od prostych i neutralnych po jasne i ciemne. Na pewno znajdziesz idealny regał do przechowywania książek i zabawek przez wiele lat.

  Regały z litego drewna

  Jeżeli chcesz by Twój mebel był trwały i wyglądał pięknie przez długie lata, postaw na lite drewno. Regały z litego drewna, pozwalają na stylowe wykończenie z pomocą wielu rodzajów lakieru i wosku. Dzięki temu, możesz dopasować je zarówno do bardziej nowoczesnych wnętrz jak i tych o klasycznym wyglądzie.

  Regały w stylu rustykalnym

  Jeśli chodzi o tworzenie przytulnej i komfortowej atmosfery, jednym z najlepszych stylów projektowania regałów jest styl rustykalny. Rustykalny regał ma domowy charakter i jest świetnym sposobem na wyposażenie wnętrza. Fantastyczny w stylu rustykalnym jest to, że dobrze komponuje się z wieloma innymi stylami. Zanim wybierzesz ostatecznie styl i model swojego regału, zwróć uwagę na kilka ważnych czynników takich jak:

  Rustykalne typy półek

  Istnieje kilka rodzajów półek na książki, które można znaleźć do salonu, a każda z nich ma swoje zalety. Standardowy regał jest świetny, jeśli chcesz mieć półkę wystarczająco mocną, aby pomieścić książki, ponieważ książki mogą być dość ciężkimi przedmiotami. Jeśli jednak szukasz rustykalnego regału do przechowywania dekoracji i roślin, dobrym wyborem jest etażer, który jest lekkim regałem na książki. Oczywiście możesz mieszać ze sobą dwa różne style półek na książki, aby dodać więcej stylu do swojego pokoju. Na przykład przemysłowy regał i rustykalny regał uzupełniają się, ponieważ nowoczesny styl bajecznie kontrastuje z rustykalnym starym stylem, tworząc ciekawy, niepowtarzalny projekt domu.

  Funkcje jakie może spełnić regał

  Wybierając półkę na książki, musisz pomyśleć o funkcjach, które ma ona spełniać w Twoim wnętrzu. Funkcje te mogą wzbogacić rustykalny regał o pewne dodatki. Na przykład jeżeli chcesz przechowywać same książki, idealnym wyborem będzie regał z samymi półkami. Jeżeli jednak, chcesz by regał pomieścił również szpargały które nie koniecznie powinny rzucać się w oczy, lepszym wyborem będzie regał wyposażony również w szuflady.

  Wybierz styl i model idealny dla siebie spośród wielu jakie oferuje nasza firma.

  Zobacz również:

  Półki woskowane

  Szafki RTV