×
 • Brak produktów w koszyku.

  Drewniane lampy wiszące

  Lampy sznurowe

  Raty 0% Raty 0%

  LAMPY SZNUROWE DREWNIANE

  Lampy sznurowe drewniane, czasami nazywane oświetleniem wiszącym, to pojedyncza oprawa oświetleniowa zwisająca z sufitu, zwykle zawieszona na sznurze, drucie lub trzonku. Oświetlenie wiszące było wcześniej popularne tylko w kuchniach jako oświetlenie blatów, zawieszane w szeregu. Jednakże teraz znalazły drogę do wielu innych pokoi i przestrzeni w domu, w tym do łazienek i korytarzy. Różnice między lampami wiszącymi są ogromne, a mnogość wykończeń sprawia że możliwości są niemal nieograniczone.

  Jedną z kluczowych technik stosowanych przy instalowaniu oświetlenia wiszącego jest używanie wielu lampek pod rząd. Dzięki temu możemy stworzyć równomierny rozkład światła, czasem nad blatem kuchennym lub stołem w jadalni. Jest to piękny efekt i wygląda bardzo uderzająco, jeżeli użyjemy odpowiedniego modelu lamp.

  DREWNIANE LAMPY DO SALONU

  Wszędzie, gdzie je umieścimy, wspaniałe drewniane lampy na sznurze dodają ciepła, charakteru i wyrafinowania. Wykorzystaj ich piękno, wykorzystując je w swoim pomieszczeniu w odpowiedni sposób. Poziom oświetlenia, jaki zapewniają, oraz ogólny ton lub styl pomieszczenia mają wpływ na wybór modelu lampy. Jeżeli ważny jest dla Ciebie styl, chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie. Lampy sznurowe, lampy belki, czy lampy rustykalne – pozwolą Ci urządzić stylowe wnętrze.

  JAKĄ LAMPĘ DREWNIANĄ WYBRAĆ?

  Wiele czynników wpływa na odpowiedni wybór. Kolorystyka pomieszczenia, wybór pozostałych mebli, wysokość sufitu, oraz przeznaczenie pomieszczenia.

  Jeżeli zależy nam na tym by pomieszczenie było dobrze oświetlone, zawieś lampę nieco wyżej. Jeżeli chcesz jednak osiągnąć efekt przytulnego, nieco ciemniejszego pokoju, to warto zawieś lampę nieco niżej, w ten sposób ograniczysz rozchodzenie się światła.

  RUSTYKALNE LAMPY DREWNIANE

  Podobnie jak wszystkie drewniane lampy wiszące nie są takie same, tak samo niema jednej gotowej instrukcji jak je powiesić. To, jak wykorzystasz światło, wysokość sufitu w pomieszczeniu i jego styl, to czynniki o których powinieneś pamiętać przy wyborze sposobu i miejsca zawieszenia nowej lampy. Utrzymanie tych pomysłów na pierwszym planie rozjaśni twoje wnętrze, a nawet sprawi, że będzie wyglądać bardziej atrakcyjnie. Przygotuj się, aby cieszyć się domem jeszcze bardziej dzięki nowej lampie wiszącej.

  lampa sznurowa drewniana do salonu  drewniana szafka pod telewizor

  ×

  Czego szuakasz?