×
 • Brak produktów w koszyku.

  Szafki RTV pod telewizor

  Raty 0% Raty 0%

  SZAFKI RTV POD TELEWIZOR

  Wybór szafki pod telewizor, szafki RTV czy innych mebli do strefy multimedialnej stanowi swoiste wyzwanie. Trzeba bowiem połączyć estetykę salonu z funkcjonalnością. Nie będzie problemu, gdy do podłączenia na szafce jest tylko telewizor. Jednak jeśli w grę wchodzą dodatkowe sprzęty, musimy pamiętać o kilku zasadach. Oto, na co należy zwrócić uwagę, dobierając szafkę pod telewizor.

  FUNKCJONALNA SZAFKA RTV-NIE TYLKO NA TELEWIZOR

  Kupując szafkę pod telewizor, warto wybrać model, który będzie miał dodatkowe zastosowanie. Zwykle dobrej jakości sprzęt posłuży przez co najmniej kilka lat, a jak wiadomo, potrzeby domowników lubią się zmieniać. Warto wybrać taką szafkę RTV, która nie będzie wyłącznie eksponować telewizora. Na rynku dostępne są meble z dodatkowymi półkami, które będą również funkcjonalnym miejscem do przechowywania, np. instrukcji, kabli, filmów DVD czy innych bibelotów. Niektóre szafki RTV wyposażone są w półki, w których możesz wyeksponować ulubione płyty lub książki, do których pałasz szczególną sympatią. Zawsze będziesz mieć je w zasięgu wzroku.

  SZAFKA RTV Z DODATKOWYMI PÓŁKAMI

  Wykorzystując powyższe wskazówki, warto jeszcze wspomnieć, że szafka RTV przyda się także do przechowywania sprzętu, którego używasz w połączeniu z telewizorem. Może służyć do odkładania laptopa, głośników, słuchawek, tabletów i odtwarzaczy. Pamiętaj także, że szafka pod telewizor musi być wysokiej jakości i wykonana z solidnych materiałów. Tu najlepiej sprawdzą się szafki z litego drewna. Sam telewizor jest stosunkowo ciężki, a do tego z pewnością dołożysz dodatkowy sprzęt. W innym przypadku niskiej jakości mebel może się wygiąć lub dodatkowe półki mogą się osunąć pod ciężarem zawartości.

  SZAFKA RTV DOPASOWANA DO STYLU WNĘTRZA

  Nie zapominaj o spójności szafki RTV z pozostałymi meblami w salonie oraz innymi elementami wyposażenia. Szafka z telewizorem zwykle znajduje się bowiem w centrum pokoju, będzie więc jednym z głównych punktów wyposażenia. Szafka nie powinna zatem odstawać od reszty. Wybierz ją w komplecie z innymi meblami lub dopasuj kolorystycznie i stylistycznie do całości aranżacji. Warto jednak przypomnieć, że meble w jasnym kolorze najlepsze będą do małych wnętrz, gdyż optycznie je powiększą i rozjaśnią. Ciemne dopasują się do większości pomieszczeń, jednak bardziej widoczny będzie na nich zbierający się kurz. Do większości aranżacji dopasujesz również klasyczne meble, w brązowych odcieniach.

  Jeżeli zależy Ci na wygodzie, a jednocześnie zachowaniu niepowtarzalnego, rustykalnego stylu, warto rozważyć jeden z modeli naszych klasycznych mebli Hacienda. Meble te cechuje solidne wykonanie i klasyczny styl, połączony z wyjątkową funkcjonalnością.

  Meble Hacienda, spełniają wszelkie wymagania, jakie stawia przed nami obecny rozwój techniki. Pomyśleliśmy zarówno o pięknym wyglądzie mebli, jak i wygodzie i funkcjonalności.

  sznurowa lampa drewniana belka  drewniana szafka rtv do salonu

  ×

  Czego szuakasz?