×
 • Brak produktów w koszyku.

  Kolekcja STEEL ‎

  Raty 0% Raty 0%

  KOLEKCJA STEEL

  Chcąc scharakteryzować styl minimalistyczny kilkoma słowami, z pewnością byłyby to: ład, umiar, klasa, elegancja i harmonia. Dlatego wyrafinowanie, a jednocześnie nowoczesność to typowe cechy wnętrza w stylu minimalistycznym – wyrafinowane, a jednocześnie nowoczesne. Dobierając dodatki do takiego wystroju postaw przede wszystkim na umiar.

  WŁAŚCIWOŚCI KOLEKCJI STEEL

  Kolekcja STEEL to nowa koncepcja minimalizmu na wyposażenie wnętrza ciesząca się oryginalnością i pasją do prostoty. Steel to meble wykonane z litego drewna sosnowego połączone z metalem, pokryte białą farbą z widocznymi słojami oraz sękami. Skomponowane meble w Kolekcji STEEL osiągają efekt w pełni przemyślanej konstrukcji. Poprzez starannie dobrany wysokiej jakości materiał i solidne wykonanie są wytrzymałe na lata, a wraz z upływem czasu zyskują tylko na swojej wyjątkowości i szlachetności.

  Meble z tej kolekcji są równoznacznikiem luksusu i wyrafinowanego smaku w stylizacji. Piękne projekty witryn oraz komód w tej kolekcji ubrane w doskonałe materiały, ręcznie wykonane uchwyty i okucia oraz geometryczne wzory wyróżniają meble spośród pozostałych. Kolekcja STEEL charakteryzuje się bowiem idealnym zachowaniem proporcji
  i harmonii.

  biała witryna na ksiązki do gabinetu     witryna sosnowa w stylu włoskim do salonu

  KOLORYSTYKA   

  W stylu minimalistycznym sprawdzą się przede wszystkim kolory stonowane i subtelne, takie jak: biele, beże czy popiele. Pięknie w minimalistyczną konwencję wpiszą się także brązy połączone z odcieniami oliwkowej zieleni, szarości czy nawet czerni. Standardowym wybarwieniem kolekcji STEEL jest K13 – bielony. Kolory blatów stołów i siedzisk to odcienie brązu, które w połączeniu z białym lub bielonym meblem stworzą unikatowy i niepowtarzalny element wystroju wnętrza. W jadalni możemy wtedy wykorzystać nie tylko stylizowane stoły jadalniane, ale również wygodne, proste krzesła. Kolekcja STEEL wychodzi naprzeciw potrzebom oferując stoły oraz krzesła, jak również taborety. Piękne tło dla wspólnych posiłków przy stole będą tworzyć charakterystycznie zdobione komody lub witryny, których oszklone drzwi ozdobione zostały charakterystycznym wzorem krzyżowym.

  GDZIE WYEKSPONOWAĆ MEBLE

  Ekskluzywne meble z Kolekcji STEEL umieszczone w salonie będą piękną wizytówką domu. Precyzyjne wykończenie i stylizowana linia mebli zaspokoi zmysły dotyku i wzroku. Każda chwila w salonie wzmocni odczucie pełnego komfortu i relaksu. Meble drewniane z tej kolekcji odnajdą swoje miejsce również w prowansalskich pomieszczeniach, a nawet skandynawskich nadając im charakteru i klasy.

  ×

  Czego szuakasz?