×
 • Brak produktów w koszyku.

  drewniane meble bielone do salonu

  Kolekcja CERA - MEBLE BIELONE

  Nie znaleziono produktów, których szukasz.

  Raty 0% Raty 0%

  KOLEKCJA CERA

  Chcąc scharakteryzować styl włoski kilkoma słowami, z pewnością byłyby to: ład, umiar, klasa, elegancja i harmonia. Dlatego wyrafinowanie, a jednocześnie nowoczesność to typowe cechy wnętrza w stylu włoskim – wyrafinowane, a jednocześnie nowoczesne. Dobierając dodatki do takiego wystroju postaw przede wszystkim na umiar.

  WŁAŚCIWOŚCI MEBLI DREWNIANYCH –  BIELONYCH

  Kolekcja mebli bielonych to nowa koncepcja stylu włoskiego na wyposażenie wnętrza ciesząca się oryginalnością i pasją do prostoty. Meble wykonane z litego drewna sosnowego, pokryte białą farbą z zachowaniem widocznej struktury drewna (widoczny zarys drewna- słoje oraz sęki). Skomponowane meble z tej kolekcji osiągają efekt w pełni przemyślanej konstrukcji. Poprzez starannie dobrany wysokiej jakości materiał i solidne wykonanie są wytrzymałe na lata. Wraz z upływem czasu zyskują tylko na swojej wyjątkowości i szlachetności.

  Meble z tej kolekcji są równoznacznikiem luksusu i wyrafinowanego smaku w stylizacji. Piękne projekty witryn oraz komód w tej kolekcji ubrane doskonałe materiały, ręcznie wykonane uchwyty i okucia oraz geometryczne wzory wyróżniają meble spośród pozostałych. Kolekcja STEEL charakteryzuje się bowiem idealnym zachowaniem proporcji
  i harmonii.

  KOLORYSTYKA   

  W stylu włoskim sprawdzą się przede wszystkim kolory stonowane i subtelne, takie jak: biele, beże czy popiele. Pięknie we włoską konwencję wpiszą się także brązy połączone z odcieniami oliwkowej zieleni, szarości czy nawet czerni. Standardowym wybarwieniem tej kolekcji jest odcień K13 bielony. Kolory blatów stołów i siedzisk to odcienie brązu K11 i K14, które w połączeniu z białym lub bielonym meblem stworzy unikatowy i niepowtarzalny element wystroju wnętrza. Urządzając kuchnię w stylu włoskim warto kontynuować ten sam styl w jadalni i stworzyć wysublimowaną całość. W jadalni możemy wtedy wykorzystać nie tylko stylizowane stoły jadalniane, ale również wygodne, proste krzesła. Kolekcja mebli bielonych wychodzi naprzeciw potrzebom oferując stoły oraz krzesła, jak również taborety. Piękne tło dla wspólnych posiłków przy stole będą tworzyć charakterystycznie zdobione komody lub witryny, których oszklone drzwi ozdobione zostały charakterystycznym dla stylu włoskiego wzorem krzyżowym.

  Ekskluzywne meble bielone umieszczone w salonie będą piękną wizytówką domu. Precyzyjne wykończenie i stylizowana linia mebli zaspokoi zmysły dotyku i wzroku. Każda chwila w salonie wzmocni odczucie pełnego komfortu i relaksu. Meble drewniane z tej kolekcji odnajdą swoje miejsce również w prowansalskich pomieszczeniach, a nawet skandynawskich nadając im charakteru i klasy.

  ×

  Czego szuakasz?