×
 • Brak produktów w koszyku.

  łózka sosnowe woskowane

  Łóżka woskowane z litego drewna

  Raty 0% Raty 0%

  ŁÓŻKA DREWNIANE

  Jak to powiedział Marcel Achard: „Dwie rzeczy są w życiu bardzo istotne: dobre łóżko i wygodne buty. Człowiek jest bowiem albo w łóżku albo w butach.“

  Sypialnia i jej aranżacja nie należy do łatwych zadań. Pokój, w którym śpimy i relaksujemy się po ciężkim dniu to przestrzeń, w której spędzamy niemal większą część swojego życia. To w niej ładujemy swoje akumulatory na kolejny, pracowity dzień.
  Dlatego też sypialnia powinna być urządzona zgodnie z naszym gustem – bo przecież musimy czuć się w niej nadzwyczajnie!

  Głównym i najważniejszym elementem, bez którego sypialnia nie może istnieć, jest oczywiście łóżko. Idealnie dobrane może stać się największą ozdobą pomieszczenia. Do wyboru mamy wiele rodzajów łóżek sypialnianych i tylko od nas zależy, na które się zdecydujemy.
  Trzeba zwrócić uwagę na wymiary, materiał, stelaż i oczywiście materac. Nie bez znaczenia jest też styl, w jakim zostało ono wykonane. W końcu musi dobrze współgrać z pozostałymi meblami i dodatkami.

  DREWNIANE ŁÓŻKO DLA KAŻDEGO

  Łóżka drewniane to połączenie klasycznego wyglądu z niezwykłą wytrzymałością mebla. Cieszą się wielką popularnością wśród klientów od wielu lat. Ze względu na niebywałą solidność oraz wytrzymałość są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów łóżek. Drewno jest materiałem uniwersalnym, doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone, zarówno w sypialniach minimalistycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych i ekstrawaganckich. Drewniane łóżka stanowią wyjątkowy element sypialni, nadając jej niepowtarzalnego charakteru oraz klimatu podczas codziennego odpoczynku. Łóżka z drewna obok klasycznego designu wyróżniają się praktycznością i funkcjonalnością. Meble z pojemnikiem lub szufladą pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca. Jest to niezwykle przydatna funkcja, pozwalająca na przechowanie dodatkowej pościeli, w szczególności niewielkich sypialniach.

  ZDROWA ATMOSFERA W SYPIALNI

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, drewno jest surowcem w pełni naturalnym, co nie pozostaje bez wpływu na właściwości wykonanych z niego przedmiotów. Meble drewniane wprowadzają do pomieszczeń zdrową atmosferę, są bezpieczne dla użytkowników, a w przypadku gatunków mocno żywicznych, możemy dodatkowo liczyć na przepełnienie wnętrza przyjemnym zapachem lasu.

  Kolejną ważną cechą łóżek drewnianych jest łatwość pielęgnacji. Do utrzymania w czystości takiego mebla, jego powierzchnię wystarczy od czasu do czasu przecierać lekko wilgotną lub całkiem suchą ściereczką. Co ciekawe, meble wykonane z drewna sosnowego wykazują właściwości antystatyczne, co oznacza, że nie przyciągają kurzu, a zatem są świetną propozycją dla osób zmagających się z alergiami.
  drewniane łóżko do sypialni drewniane łóżko

  ×

  Czego szuakasz?