×
 • Brak produktów w koszyku.

  drewniane meble w stylu cauntry do jadalni

  Kolekcja COUNTRY - CIEMNY WOSK

  Raty 0% Raty 0%

  KOLEKCJA COUNTRY

  W dzisiejszych czasach, kiedy każdego dnia towarzyszy nam pęd technologiczny i zgiełk, tym chętniej uciekamy w marzeniach na sielską wieś. Tęsknimy za spokojnym życiem, pełnym ciszy, spokoju, bliskiego kontaktu z naturą, dlatego też z ochotą sięgamy po aranżacje w stylu rustykalnym. Chcemy choć na chwilę, we własnym domu, poczuć się dobrze, odetchnąć, uciec od nieustannej pogoni za wszystkim. W ostatnich latach aranżacje w stylu rustykalnym ewoluowały, pojawiały się nowe rozwiązania, obecnie największy rozkwit przeżywa styl Country. Co takiego wyjątkowego ma w sobie ten styl?

  Trochę sielskiego ciepła, trochę kowbojskiego pazura – takie są właśnie wnętrza w stylu Country. Moda na tego typu przestrzenie przyszła do nas zza Oceanu i na dobre zadomowiła się w rodzimych aranżacjach. Wśród tego rodzaju estetyki można znaleźć wiele przytulności
  i bezpretensjonalnego designu, który w ogromnej mierze nawiązuje do konwencji rustykalnej.

  WŁAŚCIWOŚCI KOLEKCJI COUNTRY

  Dobrym przykładem drewnianych mebli, które powinny się znaleźć w takiej aranżacji, jest kolekcja COUNTRY. Proste, masywne bryły mebli, blaty z widocznym usłojeniem, barwy neutralne, typowe dla wiejskiego krajobrazu. Beże, brązy, biel, ciepłe i pastelowe odcienie żółtego i zieleni oraz efektowne żeliwne, ręczne wykonane okucia. to kwintesencja tego stylu. Standardowym wybarwieniem Kolekcji COUNTRY jest K02 ciemny wosk, brąz orzech.

  Styl Country nie lubi zbędnych elementów wyposażenia. Przeglądając rustykalną kolekcję mebli drewnianych Country, łatwo można dostrzec, że wchodzące w jej skład elementy to wystarczające minimum. Pojemne komody z licznymi szufladami, stabilne ławy i krzesła tapicerowane lnianą tkaniną, proste stoliki i konsole, pakowne regały, rustykalny stół drewniany z pewnością wystarczy do wygodnego, codziennego życia. Spójność, konsekwencja i harmonia, to bardzo ważne cechy tego stylu. Niewątpliwie warto wziąć pod uwagę meble z Kolekcji COUNTRY, jeśli planujesz urządzenie domu na wzór wiejskiej chaty.

  drewniane meble do jadalni strukturyzowane    drewnian konsola w stylu rustykalnym

  ×

  Czego szuakasz?