×
 • Brak produktów w koszyku.

  Meble do sypialni

  drewniane łóżko do sypialni
  drewniane łóżko do sypialni

  Meble do sypialni

  Raty 0% Raty 0%

  MEBLE DO SYPIALNI

  Sypialnia to domowa oaza relaksu. Jej wystrój powinien koić zmysły, a wyposażenie sprzyjać wypoczynkowi. Planując aranżację, trzeba wziąć pod uwagę styl, kolory i meble do sypialni.

  Drewniane meble do sypialni

  W rustykalnej sypialni najważniejszą rolę odgrywa drewniane łóżko – duże, ciężkie, o drewnianej ramie. Mebel powinien zostać zaprojektowany w sposób jak najbardziej bezpretensjonalny i być pozbawiony misternych dekoracyjnych elementów. Im bardziej swojsko i naturalnie, tym lepiej! To samo zresztą tyczy się pozostałych mebli sypialnianych – szafy, komody czy półki, powinny cieszyć oko prostotą i nawiązywać estetyką do sprzętów znanych nam z dawnych, wiejskich chat. Jeżeli lubisz starocie, koniecznie zaproś do wnętrza wiekowy, drewniany kufer o żeliwnych okuciach, stolik zrobiony ze starej maszyny do szycia czy woskowany taboret. Każdy taki element to urokliwe nawiązanie do przyjaznej atmosfery ludowości.

  Nasza oferta

  Oferujemy duży wybór mebli w stylu rustykalnym jak również w stylu kolonialnym z charakterystycznymi ażurowymi dodatkami. Wszystkie meble sypialniane charakteryzują się najwyższą jakością i kunsztem wykończenia. Meble pokryliśmy wyłącznie naturalnym woskiem pszczelim, co sprawia, że są to meble w 100% ekologiczne. Do wyboru jest aż 8 możliwości wybarwienia  mebli. Katalogowy odcień tej kolekcji to K01 – Jasny Wosk (wosk miodowy), ale również wykonujemy meble w kolorach bieli.

  ×

  Czego szuakasz?