×
 • Brak produktów w koszyku.

  Drewniane stoły woskowane z litego drewna

  Stoły woskowane z litego drewna

  Raty 0% Raty 0%

  STOŁY WOSKOWANE Z LITEGO DREWNA

  Jadalnia to pomieszczenie, które odgrywa główną rolę w każdym wnętrzu mieszkalnym. Bez względu na metraż, jest ona miejscem, w którym rodzina spędza wspólnie czas, delektując się smakiem ulubionych potraw. Bez wątpienia, meblami, które królują w jadalni są stoły woskowane z litego drewna. Drewniany stół do jadalni to szeroko rozumiane pojęcie. U nas znajdziesz stoły w stylu skandynawskim, rustykalnym oraz te w bardziej tradycyjnym wydaniu. Krzesła wraz ze stołem tworzą zestaw mebli do jadalni i występują w różnych wielkościach. Jadalnia z drewnianym stołem nigdy nie wyjdzie z mody. Stwórz ją tak, abyś Ty oraz Twoi bliscy poczuli się w niej nadzwyczajnie dobrze.

  JAKI STÓŁ DO JADALNI WYBRAĆ?

  Stół do jadalni to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Ważne więc, aby przy jego wyborze postawić zarówno aspekty funkcjonalne, jak i sam design. Jaki stół do jadalni wybrać, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca? A jaki sprawdzi się w obszernym pomieszczeniu?

  Stół do jadalni kupujemy zwykle na lata. Jeśli zależy Ci na jego trwałości, a także na tym, by dobrze komponował się z wystrojem pomieszczenia i go nie przytłaczał, zwróć uwagę przede wszystkim na jego rozmiar, ale również kształt oraz materiał, z którego został wykonany. Wszystkie te czynniki mają niebagatelne znaczenie.

  STÓŁ Z LITEGO DREWNA

  Lite drewno należy do najtrwalszych, a zarazem najbardziej eleganckich surowców do produkcji mebli. Drewno to materiał w 100% ekologiczny i unikatowy. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, tak samo, jak nie istnieją dwa identyczne drzewa. Każde z nich jest inne. To właśnie jest gwarancja na unikatowość każdego drewnianego produktu. Niepowtarzalny rysunek słojów, sęki, jak linie papilarne, są jedyne w swoim rodzaju.

  Drewno pięknie się starzeje. Meble drewniane z czasem, jak wino, zyskują smak. Nie boją się wody i (w przeciwieństwie do blatów wykonanych ze zwykłej płyty meblowej) od niej nie napuchną. Owszem są podatne np. na zarysowania, ale mają tę niepowtarzalną zaletę, że można je łatwo usunąć. Drewniane meble można też zmieniać i bawić się ich wyglądem. Wysłużony stary drewniany stół po odpowiedniej renowacji zyska drugie życie i posłuży jeszcze wiele lat.

  DOBIERZ MEBEL DO WIELKOŚCI POMIESZCZANIA

  Odpowiedź na pytanie, jaki stół do jadalni wybrać, nie jest wbrew pozorom aż taka oczywista. Na początku warto dokładnie wymierzyć przestrzeń, jaką dysponujemy oraz zadecydować, jaki styl ma dominować w naszej jadalni.  Kształt stołu również zadecyduje o finalnej funkcjonalności całego wnętrza, więc ma niebagatelne znaczenie.

  STÓŁ PROSTOKĄTNY LUB KWADRATOWY

  Obydwa rodzaje doskonale pasują zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Dobrze wyglądają ustawione w centralnej części jadalni oraz pod ścianą. Nadają się zarówno do spożywania przy nim posiłków, jak i do pracy.

  STOŁY ROZKŁADANE

  Twoja jadalnia jest niewielka lub stanowi po prostu integralną część kuchni? Doskonałym rozwiązaniem do małych pomieszczeń mogą okazać się stoły rozkładane. To pomysł również dla osób, które np. rzadko podejmują gości. Gdy na co dzień domowników jest niewielu lub gdy cenisz sobie swobodę i przestrzeń ­– możesz po prostu złożyć blat do jego podstawowych rozmiarów. Rozkładane stoły do jadalni sprawdzą się natomiast przy okazjonalnych rodzinnych spotkaniach, gdy szybko potrzebujesz dodatkowego miejsca.

  drewniane meble do jadalni w stylu rustykalnym  drewniany stół do jadalni

  ×

  Czego szuakasz?