×
 • Brak produktów w koszyku.

  drewniany stolik kawowy

  Ławy, Stoliki, Konsole

  Menu Produktów
  Raty 0% Raty 0%

  ŁAWY WOSKOWANE, STOLIKI KAWOWE, PRZYŚCIENNE KONSOLE

  Wygodna kanapa i ława zajmują centralne miejsce w naszym salonie.  Ławy woskowane z litego drewna sosnowego stanowi nie tylko piękną ozdobę naszego wnętrza, ale spełnia praktyczne funkcje. To doskonały mebel, miejsce przy którym siadamy na wygodnej kanapie, pijemy gorącą kawę, rozmawiamy bądź oglądamy telewizję.

  Solidne ławy do salonu w różnych kształtach

  Oferujemy ławy kwadratowe i prostokątne, z praktyczną półką na gazety, płyty itp. Bądź ławy z szufladami na podręczne drobiazgi. Dla miłośników mebli ekologicznych polecamy stoliki kawowe woskowane, stoliki rustykalne, przecierane i postarzane, które pozytywnie odmienią wnętrze stylowego pokoju gościnnego. Blaty mogą byś pokryte warstwą nieprzepuszczalnego lakieru, co ułatwi utrzymać mebel w czystości.

  Stoliki kawowe do salonu

  Stolik kawowy jest często w centrum uwagi, więc uzyskanie takiego, który pasuje zarówno do Twojego stylu, jak i do przestrzeni jest bardzo ważne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania w zakresie wzornictwa i wyboru odpowiednich rozmiarów czy kolorów. Wiele stolików kawowych jest wyposażonych w półki pod magazyny lub szuflady, które zapewniają bardziej dyskretne przechowywanie.

  Ławy i stoliki kawowe jako uzupełnienie wystroju

  Stoliki kawowe mogą całkowicie odmienić Twój salon, niezależnie od tego, czy jest to szklany stolik kawowy, który daje iluzję większej przestrzeni, mały stolik dla bardziej ograniczonej przestrzeni, czy okrągły stolik kawowy jako centralny element Twojej segmentowej sofy. Istnieje kilka czynników, które można wziąć pod uwagę przy planowaniu pokoju dziennego. Stolik kawowy będzie zdecydowanie jednym z nich, gdyż będzie wyróżniającym się elementem na tle całości pomieszczenia. Możesz również poszukać ławy drewnianej z opcją przechowywania, szczególnie jeśli przestrzeń do przechowywania jest cenna w innych częściach domu. Pozwala to uniknąć bałaganu i stanowi wygodne miejsce do przechowywania pilotów, świec i wszelkiego rodzaju innych drobiazgów poza zasięgiem wzroku.

  Świetnym uzupełnieniem dla ław woskowanych są np. Szafki RTV czy Sofy i fotele