×
 • Brak produktów w koszyku.

  meble sosnowe do pokoju dziecka

  Kolekcja CERA pokój dziecka

  Raty 0% Raty 0%

  KOLEKCJA CERA POKÓJ DZIECKA

  Styl rustykalny to lite drewno wylewające się z każdego zakamarka domu. Wyposażenie wnętrz, dodatki, ale także, a może przede wszystkim elementy konstrukcyjne i bazowe  niezwykle często wykonane są z tego właśnie materiału. Styl ten ma na celu swoisty powrót do przeszłości i odwzorowanie wiejskich domów naszych dziadków i pradziadków.

  Taka też właśnie jest Kolekcja mebli CERA. Ta estetyka nieodłącznie kojarzy się z górską, drewnianą chatką pełną sielskich wibracji i ciepła ognia pulsującego z kominka. Ten niezwykle przytulny efekt uzyskujemy dzięki kilku składnikom: kolorom, materiałom, prostym formom oraz rękodzielnictwie.

  Kolekcja CERA pokój dziecka to drewniane meble, które  urzekają swoją stylistyką, a ciepłym odcieniem wnoszą wiele spokojnej i przytulnej atmosfery. Jeśli zastanawiasz się jak zaaranżować dziecięcą przestrzeń meblami drewnianymi dla dzieci, z chęcią Ci w tym pomożemy. W kolekcji CERA znajdziesz wiele pomysłów na umeblowanie pokoju dziecka, zarówno tych w stylu tradycyjnym jak i rustykalnym oraz w stylu skandynawskim. Z uwzględnieniem wieku dziecka, polecamy drewniane łóżka lub łóżka piętrowe. Niezbędne w aranżacji okażą się również drewniane komody dziecięce oraz szafy na ubrania. Jeśli dysponujesz sporym metrażem, proponujemy także regały z półkami oraz skrzynię na zabawki – te systemy przechowywania ułatwią Ci zapanowanie nad porządkiem w dziecięcym królestwie. Meble drewniane dla dzieci cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród zwolenników awangardy jak i tradycjonalistów!

  WŁAŚCIWOŚCI KOLEKCJI CERA

  Kolekcja CERA wyróżnia się masywną konstrukcją, solidnymi filunkami, rzeźbionymi frontami i ozdobnymi wieńcami, dodatkowo wzbogacona w ręcznie robione zawiasy i uchwyty, opalane na miejscu przez naszego kowala. Wszystkie meble z tej kolekcji również mają filunki po bokach. W całości z wysokogatunkowego drewna sosnowego, jak również półki wewnętrzne oraz szuflady. Dodatkowo szuflady posiadają drewniane prowadnice oraz fronty pokryliśmy ozdobnym wieńcem. Wszystkie meble w Kolekcji CERA posiadają okrągłe, drewniane nóżki, dzięki czemu zyskują nieco lekkości.

  Meble z tej kolekcji pokryliśmy woskiem naturalnym, dzięki czemu są w 100% ekologiczne. Wosk stosowany w meblach wykazuje właściwości antystatyczne. W praktyce oznacza to mniejsze osadzanie się kurzu, który w wielu przypadkach oznacza silny alergen. Z tego też powodu meble woskowane polecamy alergikom. Woskowanie to sposób konserwacji, a tym samym zabezpieczania mebli stosowany już w starożytności. Warstwa wosku zastosowana na drewnie chroni je przed wilgocią, nadaje mu jedwabistej gładkości, podkreśla i uwidacznia naturalne słoje, które w przypadku drewna sosnowego są nad wyraz piękne.

  Katalogowy odcień tej kolekcji to K01 – Jasny Wosk (wosk miodowy). Kompozycja mebli z kolekcji CERA biuro dzięki swojej budowie i kolorystyce nawiązuje do mebli z minionej epoki. Meble z tej kolekcji przykuwają uwagę pasjonatów mebli z duszą, antyków, mebli o wyjątkowej i niecodziennej prezencji. W Kolekcji CERA znajdziesz meble woskowane do swojego salonu i jadalni, piękne kredensy, stoły i komody, szafy oraz łóżka. Ponadto kolekcja posiada meble do biura, gabinetu oraz ogrodu zimowego.

  Drewniane meble do pokoju dziecka    łóżko piętrowe drewniane

  ×

  Czego szuakasz?