×
 • Brak produktów w koszyku.

  drewniana półka drzewko do salonu

  Półki drewniane

  Menu Produktów
  Raty 0% Raty 0%

  DREWNIANE PÓŁKI ŚCIENNE

  Półki drewniane wykonane z litego drewna sosnowego są doskonałym uzupełnieniem wnętrza salonu, pokoju, kuchni czy przedpokoju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne półki sosnowe przeznaczone na książki, figurki, cenne pamiątki oraz półki z szufladkami na drobiazgi bądź wieszakami na ubrania. Półki woskowane, rustykalne, przecierane to świetny pomysł na ciekawą i zmysłową aranżację.

  Stylowe półki woskowane

  Co stanowi podstawę stylowej przestrzeni? To wyjątkowy design z osobistym akcentem. Jeśli nie używasz tej formuły do ​​dekoracji domu, czas wprowadzić zmiany. Dodanie drewnianych półek do dowolnej przestrzeni, jest doskonałym sposobem na jej ożywienie. Niesamowite, woskowane półki ścienne, nie tylko zapewniają dodatkową przestrzeń, która jest tak nam potrzebna, ale ich powierzchnia pozwala dodać osobisty styl i sznyt. Drewniane półki ścienne to dodatek idealny do każdego pokoju w domu, a w Meblo Wosk znajdziesz szeroki ich wybór.

  Półki wiszące na książki

  Uzyskaj dodatkowe miejsce do przechowywania, gdy przestrzeń jest ograniczona, dodając drewniane półki. W małych pokojach, nie zawsze jest miejsce na zainstalowanie dużej komody lub innych systemów przechowywania. Półka wisząca może okazać się znakomitym elementem nie tylko dekoracyjnym, ale również mieszczącym sporo przedmiotów, np.książek czy ukochanych bibelotów.

  Drewniana półka ożywi wnętrze

  Ożyw swoje matowe ściany, dodając wyjątkowe i piękne drewniane półki. Każdy cal pokoju powinien być wykorzystany do podkreślenia stylu, w tym ściany. Jeśli ściana jest pusta, a nie chcesz ozdabiać jej np. tapetą czy dekoracjami, najlepszym rozwiązaniem będą meble w odpowiednim stylu.

  Podczas prac nad wyposażeniem domu, warto zwrócić również uwagę na Kredensy i Witryny drewniane