×
 • Brak produktów w koszyku.

  Kredensy woskowane z litego drewna

  Kredensy woskowane z litego drewna

  Raty 0% Raty 0%

  KREDENSY WOSKOWANE  Z LITEGO DREWNA SOSNOWEGO

  Drewniany kredens coraz częściej powraca do naszych domowych wnętrz. Duże kredensy woskowane składają się zazwyczaj z dwóch elementów: drewnianej nadstawki i komody, dodatkowo mieszczą w sobie wiele szafek, szufladek i półek. Solidny i pakowny mebel stanowi nie tylko piękną ozdobę kuchni, jadalni czy salonu, ale staje się miejscem niezwykle użytkowym, przeznaczonym do przechowywania obrusów, naczyń, zastawy stołowej, sztućców, produktów do gotowania, pieczenia itp.

  Kredensy Hacienda

  W naszej ofercie widnieją klasyczne kredensy kuchenne, białe- patynowe z lakierowanym blatem, wyróżniają się solidnymi filunkami, rzeźbionymi frontami i stylowymi, ręcznie robionymi uchwytami. Ze względu na swój oryginalny i niepowtarzalny styl, kredensy rustykalne i w stylu prowansalskim, zaliczane są do mebli postarzanych i ponadczasowych. Ich kompozycja przywołuje obraz z lat beztroskiego dzieciństwa i wprowadza do wnętrza przyjemną, ciepłą aurę.

  Czym jest drewniany kredens?

  Kredensy to meble do przechowywania, które można znaleźć w prawie każdym pomieszczeniu w domu. Czy to w jadalni, salonie, sypialni czy korytarzu, kredens służy podwójnemu celowi – zarówno do przechowywania, jak i wystawiania przedmiotów.Tradycyjny kredens, to wolnostojąca szafka wzdłuż jednej ściany, często zbudowana, z szafką u dołu. Wyposażona w szafkę ze szklanymi drzwiami lub z otwartą szafką u góry.

  Jaki kredens wybrać?

  Każdy wzór kredensów woskowanych ma inną głębokość w zależności od zamierzonej funkcji. Otwarta lub szklana szafka na szczycie, jest idealna do przechowywania przedmiotów, którymi chcesz się pochwalić. Przydaje się również gdy chcesz mieć łatwy dostęp do porcelany, zdjęć, czy cennych przedmiotów jak kryształy. Kupując jedną z nich online, należy wziąć pod uwagę całkowitą przestrzeń pomieszczenia i do czego zamierzasz używać swojego kredensu. To da ci dobre wyobrażenie o rozmiarze, kształcie i stylu, które najbardziej odpowiadają Tobie i Twojemu domowi.

  Pojemne kredensy drewniane

  Pojemność w kredensie, należy uwzględnić zgodnie z wielkością pomieszczenia. Kredensy wyróżniają się w przestrzeni i przyciągają wzrok prezentowanych przedmiotów. Wybór takiego, który będzie pasował do stylu reszty pokoju, jest współczesnym trendem, który może pomóc w dodaniu własnej osobowości do domu. Dlatego ważne jest również, aby wziąć pod uwagę wymiary pokoju i sposób, w jaki kredens uzupełni resztę mebli. Staraj się znaleźć równowagę między potrzebnym miejscem do przechowywania a dostępną przestrzenią. Rozmiar i wygląd mebli w stylu Hacienda jest szczególnie odpowiedni do domów urządzonych w stylu wiejskim i rustykalnym.

  Zobacz również nasze witryny woskowane i komody woskowane