Urządź z Nami dużą kuchnię

Stół w kuchni jest jak centrum dowodzenia, wiec trzeba go urządzić z głową. Przyda się wytrzymały blat, powlekany naturalnym ekologicznym lakierem, który trudno zarysować czy odbarwić. Urządź z Nami dużą kuchnię.

Rustykalny prosty wygląd to idealny pomysł, jeśli chcemy coś szybko przekąsić, wygodnie siedzieć albo towarzyszyć komuś podczas robienia obiadu.

Doskonałym planem jest również rezerwowy dłuższy blat przy stole tzw. dostawka, która pozwoli Ci podczas odwiedzin rodziny, znajomych pomieścić wszystkich przy jednym stole.

Jeśli chcemy stołować się przy stole, zawczasu pomyślmy o widoku, jaki roztoczy się przed nami. Najlepiej obserwować jednocześnie i to, co dzieje się w kuchni, i to co za oknem.

W sporej kuchni dodatkowe pomieszczenie (prawdziwa spiżarnia) bardzo się przyda. Nie musi być duże, wystarczy czasem wnęka w ścianie. Najważniejsze jest to, aby nie było w niej ogrzewania, za to musi być dobra wentylacja, wtedy nasze jedzenie najlepiej się przechowuje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom stworzyliśmy KREATOR KUCHNI, dzięki któremu mogą Państwo samodzielnie wykonać dokładną wycenę mebli kuchennych
w danej kolorystyce wraz z wybraniem odpowiednich prowadnic, okuć oraz blatów.

Dzięki możliwości samodzielnego zaprojektowania kuchni w kreatorze oraz dowolnemu zestawianiu poszczególnych elementów, mogą Państwo na każdym etapie kontrolować koszty, które przeznaczyliście na wykonanie mebli kuchennych.