×
 • Brak produktów w koszyku.

  Szafki dolne

  Raty 0% Raty 0%

  Szafki kuchenne w rustykalnym stylu

  Szafki modułowe wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, naturalnie woskowane. Piękne szafki z drzwiczkami  i szufladami, z dużą przestrzenią do przechowywania naczyń, zapasów i innych rzeczy. To idealna propozycja dla przestronnych wiejskich kuchni o wyjątkowym klimacie.

  Mele kuchenne w stylu retro oferują dużo miejsca do przechowywania nie tylko w szafkach i szufladach. Posiadają miejsce na piekarnik, zmywarkę, lodówkę w zabudowie. W zestawie, dostępne również szafki pod zlew, w różnych wymiarach, szafki z koszami cargo, do segregacji śmieci. Funkcjonalne szafki – słupek pod zabudowę piekarnika, mikrofalówki, szafki z regałem na wino oraz szafki narożne.

  Masywne szafki kuchenne w rozsądnej cenie

  Wybierając szafki dolne do swojej kuchni, należy wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń i swoje specyficzne potrzeby. Nasze szafki kuchenne z litego drewna są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Pozwala to wybrać idealne rozwiązanie do układu kuchni. Dzięki naszym konkurencyjnym cenom z łatwością znajdziesz górne szafki kuchenne pasujące do Twojego stylu i budżetu.

  Stwórz atmosferę w swojej kuchni

  Kuchnia producenta Meblo-Wosk roztacza domową przytulność i rozpieszcza najwyższej klasy funkcjonalnością. Kuchnia w stylu rustykalnym pozwala wprowadzić do domu odrobinę nostalgii. Dzięki klasycznym rzeźbieniom na drzwiach, szufladach i oryginalnym, metalowym uchwytom z efektem postarzenia, ta zabudowa kuchenna bez wątpienia nawiązuje do tradycyjnych kuchni w stylu rustykalnym. Dzięki elastycznemu systemowi modułowemu spełnia jednak także wymagania współczesnego życia. W tej zabudowie kuchennej poszczególne moduły można bowiem elastycznie łączyć ze sobą, a także rozmieszczać w dowolnym układzie.

  ×

  Czego szuakasz?