Meble Cera czy Slim? Poznaj nasze kolekcje

Meble woskowane produkowane są od lat i cieszą się rosnącą popularnością. Wynika to oczywiście z ich wyjątkowego, unikatowego wyglądu. Jednym z najczęściej zadawanych przez Was pytań jest czym różni się wersja naszych mebli Slim od Cera. Z pozoru różnica jest tylko w cenie. Poznaj szczegółowe różnice i wybierz meble, które lepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Jaka jest różnica między wersjami Slim a Cera?

Główną różnicą są boki mebli. W wersji Slim boki są proste, pozbawione ozdobnych filunków. To jest też wyznacznikiem ich ceny- ze względu na mniejszą ilość zużytego materiału cena mebli Slim jest niższa. W tej też kolekcji cała rama mebli drewnianych posiada grubość 2,5 cm, dzięki czemu wnętrze szuflad jest większe. Kolejnym wyróżniającym je elementem są nóżki, w kolekcji Slim wystają one z pod mebla jedynie 3 cm ze względu na obniżony wieniec dolny.

Jak zatem wygląda standardowa wersja Cera? Meble woskowane w tej kolekcji posiadają ozdobne, filunkowe boki o grubości 5 cm. Nóżki w kolekcji mebli Cera są całościowo widoczne spod wieńca.

 

Funkcjonalna przestrzeń

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej meble w wersji Slim posiadają większą przestrzeń do zagospodarowania. To meble, które są idealnym wyborem dla fanów mebli z litego drewna, a jednocześnie pragnących lekkiej formy. Dodatkowo meble Slim, dzięki swoim prostym bokom sprawdzą się doskonale we wnękach i nie będą zbierać kurzu.

Meble Cera mimo, że posiadają delikatnie mniej miejsca wewnątrz są wciąż doskonałym wyborem. Dzięki swojemu ozdobnemu wyglądowi zachwycą nawet najbardziej wymagających. Będą pięknie się prezentować w salonach, sypialniach, jak i kuchniach. Dekoracyjny boczny filunek nadaje im masywności oraz charakteru.

drewniana toaletka z lustrem

Aby łatwiej było wam znaleźć na stronie meble w wersji SLIM posiadają one w swoim symbolu trzy cyfry, na przykład: SZY101, COM121, VIT108. Meble w wersji CERA to te o symbolach dwucyfrowych, na przykład: SZY01, COM21, VIT08.

Poza tymi kilkoma różnicami, reszta wykończenia i konstrukcji jest taka sama. Drzwi oraz fronty szuflad są tak samo frezowane, każdy mebel posiada drewniane prowadnice, w obu kolekcjach stosujemy te same okucia meblowe. Wybór wersji należy tylko do Ciebie. Decydując się na meble drewniane z oferty Meblo-Wosk, decydujesz się na wysoką jakość oraz niesamowity styl.