Jesteśmy producentem mebli woskowanych, specjalizujemy się w ich produkcji od prawie 40 lat.

W naszej ofercie znajdziecie meble z litego drewna sosnowego, solidne i trwałe. Znajdują one swoje zastosowanie w domach, mieszkaniach, ale i restauracjach, hotelach czy pensjonatach.

Nasza firma Meblo-Wosk oferuje meble kuchenne, biurowe, sypialniane, które posiadają prosty, klasyczny design. Łączą w sobie elegancję z nowoczesną funkcjonalnością. Różnorodność naszej oferty pozwoli na wybór mebli idealnych do Twojego wnętrza.

rustykalne meble do sypialni

Meble idealne do hoteli

Jesteś architektem, inwestorem, projektantem, właścicielem i poszukujesz solidnych mebli? Zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz piękne wnętrze, które będzie sprzyjać relaksowi. Wszystkie meble są tworzone w naszej firmie przez wyspecjalizowanych stolarzy, wykańczane ręcznie ekologicznymi woskami.

Sprostanie wymaganiom Klientów to nie lada wyzwanie. Dobór odpowiednich mebli, kolorów, dekoracji jest ważny, ale najważniejsza jest wygoda, funkcjonalność oraz trwałość. Meble hotelowe są mocno eksploatowane, dlatego warto zdecydować się na takie, które pozostaną z nami na lata. Meble drewniane będą w tym przypadku idealnym wyborem.

Czego nie może zabraknąć?

Meble do hoteli, pensjonatów, apartamentów to przede wszystkim pojemne szafy, wygodne łóżka, stylowe stoliki i konsole. Meble hotelowe to również garderoby, biurka, aneksy kuchenne.

Drewno posiada naturalne właściwości, każdy jego kawałek ma niepowtarzalne usłojenie, które nadaje uniwersalności.

Projekt indywidualny

Nasza firma jako producent jest w stanie wykonać meble na zamówienie, pod wymiar. Wyposażamy hotele od kilku do kilkudziesięciu pokoi zgodnie z przedstawionym projektem. Realizujemy projekty indywidualne, nawet te najbardziej wymagające. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wizualizacje pomieszczeń.

Decydując się na zakup w naszej firmie dostajesz możliwość wyboru koloru, okuć, jak i wymiarów w przypadku większych zamówień indywidualnych. Jako producent staramy się sprostać wymaganiom i projektom, które są niespotykane.

Nasze realizacje

Wykonaliśmy meble do takich miejsc jak Villa u Septima Słowacja, Five Stars Luxury Hostel w Wrocławiu, Pensjonat Dolina Sanu w Polańczyku Bieszczadach, Hotel Kasztel w Bochni, Pensjonat Siwy Kamen na Słowacji oraz wiele innych.