Profesjonalne wizualizacje 3D!

Tworzymy profesjonalne wizualizacje, które pomogą odzwierciedlić realny obraz umeblowanego wnętrza domu, hotelu, pensjonatu, restauracji czy sklepu. Profesjonalnie wykonane wizualizacje wnętrz oraz rzuty 3D mieszkań działają znakomicie na naszą wyobraźnię. Dzięki takiej foto realistycznej wizualizacji możemy zobaczyć nasz pokój lub mieszkanie zanim jeszcze zaczniemy go urządzać.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Staramy się maksymalnie uprościć współpracę.

Etapy realizacji

Proces tworzenia składa się w skrócie z kilku etapów:
Prześlij nam rzuty, projekt lub szkic pomieszczenia. Pamiętaj, aby uwzględnić dokładne rozmieszczenie okien, drzwi, wentylacji itp.* Potrzebna nam również będzie ogólna lista mebli, które chciałbyś umieścić we wnętrzu oraz ich kolor. Jeśli nie do końca wiesz, jaka komoda będzie Ci odpowiadać, przyjmij podstawową, podczas tworzenia projektu -dopasujemy ją kolorystycznie albo wymienimy ją na inny model. Na podstawie listy zrobimy wstępną wycenę mebli i wizualizacji, po jej akceptacji możemy przystąpić do tworzenia projektu.

Wyślij nam swoje inspiracje albo elementy, które chciałbyś zawrzeć w projekcie. Musimy wiedzieć w jaką stronę iść, potrzebujemy informacji od Ciebie. Ważne dla nas jest wszystko: kolor ścian, płytek oraz styl, w jakim ma być utrzymane wnętrze. Jeśli będzie to projekt apartamentów lub hoteli, to na pewno niezbędny będzie pomiar na miejscu. Zapoznaj się z naszymi realizacjami graficznymi.

Projekt

Wykonujemy pierwszy projekt wstępny. Może to potrwać nawet do 2 tygodni. Pamiętaj, że na tym etapie możemy go jeszcze zmodyfikować, dodać elementy lub wprowadzić niewielkie zmiany, np. zamienić meble lub kolor ścian. Projekt przede wszystkim ma przedstawić rozmieszczenie mebli oraz dobór kolorów. Możemy podpowiedzieć, gdzie kupić odpowiednią tapetę, ale projekt nie uwzględnia listy dodatków i elementów dekoracyjnych. O ile wcześniej nie zostało to ustalone. Projekt nie jest wizualizacją reklamową. Prawa autorskie należą do autora projektu**.

Na koniec przesyłamy ostateczną wizualizację.

*Narysuj na kartkach poszczególne pomieszczenia i nanieś na nie wszystkie wymiary. Pamiętaj o szerokościach i wysokościach drzwi oraz okien, głębokościach parapetów oraz wnęk okiennych, wszystkich wnękach i uskokach w ścianach. Zaznacz też rury, kaloryfery, kratki wentylacyjne i wszystkie rzeczy, które znajdują się w obrębie mieszkania, a nie planujesz/możesz ich zmienić. Teraz niektóre detale mogą Ci się wydawać nieistotne, ale później może się okazać, że jednak coś się nie zmieści z powodu zaledwie kilku centymetrów różnicy. Problematyczne zwykle okazują się wszystkie rury. Pamiętaj też by, upewnić się, czy ściany nie są bardzo krzywe! Czasami różnica może wynosić nawet 10 cm, co w przypadku szaf dopasowanych do wnęk jest bardzo istotne. Zwróć również uwagę na ściany nośne, kominy czy inne elementy konstrukcyjne. Takich elementów nie będzie można łatwo zmienić podczas remontu i warto od razu mieć to na uwadze.

**Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83