W trosce o komfort naszych klientów oferujemy usługę własnego firmowego transportu. Niektóre zamówienia wymagają specyficznego podejścia do transportu towaru i tym samym wyjątkowej dbałości o stan przedmiotów, stąd wychodzimy Wam na przeciw oferując nasz transport. Wybór naszego transportu firmowego to gwarancja, że zakupione meble woskowane dotrą na miejsce w perfekcyjnym stanie, w ustalonym terminie, gotowe do użytkowania.

Jakie są zalety?

Plusów jest wiele, ale dlaczego? Zależy nam na tym by zamówione meble bezpiecznie docierały do naszych Klientów, dlatego kładziemy duży nacisk na to aby wszystko było idealnie. Dla nas liczy się dobra organizacja, dokładnie planujemy nasze działania, kładziemy duży nacisk na odpowiednie pakowanie i zabezpieczenie paczek oraz na właściwy środek transportu.

Poznaj zalety naszego transportu!

 1. Bezpieczny- każdy mebel jest pakowany przez naszych magazynierów na auto, w taki sposób aby nie powstały żadne uszkodzenia. Ponadto wszystkie meble są pakowane z najwyższą starannością.
 2. Bezpośredni- korzystając z naszego transportu firmowego otrzymasz swoje zamówienie bezpośrednio pod podany adres dostawy. Nasze drewniane meble wyjeżdżają z naszej siedziby i bezpośrednio jadą do Was.
 3. Dostawa na terenie całej Polski- niezależnie od lokalizacji możecie bezproblemowo zamówić dostawę pod swój adres, dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski. Dostarczyliśmy meble w najbardziej odległe punkty Polski, do najdalszego mieliśmy 742 km. Taka odległość to dla nas nie problem!
 4. Bezpośredni kontakt z kierowcą- nasz kierowca jadąc do Was zawsze kontaktuje się przed dostawą.
 5. Wcześniejsza dokładna informacja- 2 dni przed dostawą informujemy o niej oraz podajemy dokładną informacje, o której kierowca u Was będzie.
 6. Różne możliwości płatności- możesz zapłacić naszemu kierowcy gotówką przy odbiorze lub przelać kwotę na nasze konto bankowe.
 7. Transport do Czech i Słowacji- nasze meble dostarczamy również na terenie całej Słowacji oraz w wielu miejscach Czech.
 8. Ekologiczny- trasy planujemy w taki sposób, aby były jak najbardziej ekologiczne. Dlatego też jeździmy w danym kierunku tylko wtedy, gdy nasz samochód jest pełen mebli, aby oszczędzić zbyt częste wyjazdy i emitowanie CO2.
 9. Własna flota samochodów- posiadamy własne samochody dostawcze, które serwisujemy i dbamy o ich stan techniczny.
 10. Dostawa mebli zmontowanych- wszystkie nasze meble drewniane dostarczamy w całości- zmontowane, gotowe do użytkowania. Dzięki temu pozwalamy Wam zaoszczędzić czas, który spędza się nad instrukcją montażu.
 11. Pomoc kierowcy- nasi kierowcy zawsze służą pomocą i chętnie odpowiadają na Wasze pytania. Zawsze możecie na nich liczyć!
 12. Paczki nie gubią się- korzystając z naszego transportu otrzymujecie gwarancję, że meble do Was zostaną dostarczone. W przeciwieństwie do firm kurierskich, w naszym transporcie firmowym paczka trafia na jeden z naszych samochodów, a następnie prosto pod wasze drzwi.

Czy są jakieś wady?

Oczywiście nie jesteśmy idealni, ale staramy się przekuwać nasze wady w zalety. Jednym z problemów jest brak możliwości wniesienia mebli do waszych domów i mieszkań przez naszego pracownika. W trasę nasz kierowca jeździ sam, dlatego też w dbałości o niego i jego zdrowie nie posiadamy w usługach właśnie takiej możliwości. Natomiast nasi kierowcy zawsze chętnie pomogą przy wniesieniu.

Kłopotliwy jest również brak w windy w naszych samochodach, dlatego też jesteśmy Wam wdzięczni za pomoc przy wynoszeniu często ciężkich mebli z samochodu. Wy- nasi klienci jesteście niezastąpieni!

Pamiętajcie, ze tylko do 31.08.2022 nasz transport jest Gratis!