×
 • Brak produktów w koszyku.

  Szafki RTV pod telewizor

  Raty 0% Raty 0%

  DREWNIANE SZAFKI RTV POD TELEWIZOR

  Szafki RTV są nieodłącznym elementem każdego mieszkania. Drewniane szafki powinny nie tylko ładnie komponować się z pozostałymi meblami w salonie, ale również spełniać kilka istotnych funkcji – pozwalają wyeksponować sprzęt, kolekcję płyt, filmów, pamiątek. Pojemne szafki i szuflady pomieszczą ulubione gry, świece, a także wszystko to, co chcemy mieć pod ręką, by nie odchodzić od telewizji w trakcie ciekawego filmu. Należy zwrócić uwagę na to by telewizor w salonie umieścić na linii wzroku, a wysokość stolika RTV powinna być dostosowana do wysokości sofy lub fotela – im niższe siedzisko tym niższy mebel pod telewizor. Dla zwolenników ekologicznych produktów polecamy drewniane szafki RTV woskowane na bazie naturalnego wosku pszczelego. Dla miłośników antyków oferujemy szafki RTV rustykalne, przecierane i postarzane. Szafki pod telewizor z litego drewna cieszą się solidną i w pełni przemyślaną konstrukcją.

  Szafki telewizyjne woskowane

  Bądźmy szczerzy, w czasach DVD, Blue Rays i telewizji nic nie cieszy nas bardziej w deszczowy, nudny dzień niż leniuchowanie przed telewizorem. Nic więc dziwnego, że tak ważną rolę w wystroju każdego salonu stanowi szafka RTV.

  Dobrze zaprojektowana szafka, powinna pomieścić kompletny zestaw kina domowego, wraz z dodatkowymi urządzeniami jak konsola do gry. Jeśli planujesz stworzyć odpowiedni system domowej rozrywki, w tym kino domowe, wybierz odpowiedni rozmiar szafki.  Należy również pamiętać, o przechowywaniu dodatkowych elementów jak płyty z filmami, grami, czy miejscu na kable aby te nie rzucały się w oczy.

  Szafka RTV rustykalna

  Jeżeli zależy Ci na wygodzie, a jednocześnie zachowaniu niepowtarzalnego, rustykalnego stylu, warto rozważyć jeden z modeli naszych klasycznych mebli Hacienda. Meble te cechuje solidne wykonanie i klasyczny styl, połączony z wyjątkową funkcjonalnością.

  Meble Hacienda, spełniają wszelkie wymagania, jakie stawia przed nami obecny rozwój techniki. Pomyśleliśmy zarówno o pięknym wyglądzie mebli, jak i wygodzie i funkcjonalności.

  Szafki pod telewizor do salonu

  Zastanów się również nad ustawieniem i umeblowaniem salonu lub sypialni przed dokonaniem zakupu. Czy telewizor jest łatwo dostępny z sofy, fotela lub łóżka? Czy możesz wygodnie oglądać ekran z miejsca, w którym siedzisz?

  Pamiętaj, że zdrowiej jest umieścić podświetlenie po lewej i prawej stronie ekranu, ale nie stawiaj telewizora bezpośrednio przed oknami, ponieważ słońce Cię oślepi. Z drugiej strony okna, a tym samym słońce świecące bezpośrednio za tobą, nie jest idealnym wyborem, ponieważ na ekranie zobaczysz odbicia, które zepsują wrażenia z oglądania.

  Zobacz również nasze inne meble:

  Kufry drewniane i skrzynie

  Sofy i fotele