1.POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem zabawy „WALENTYNKOWE POLOWANIE” (zwanego dalej „Zabawą”) jest Meblo-Wosk Alicja Mozdoń z siedzibą w Białka 650 34-220 Maków Podhalański nr tel. +48 881 779 936, adres e-mail: biuro@meblo-wosk.pl, NIP: 5521626845 zwany dalej „Organizatorem”.
2. Niniejszy regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) określa warunki i zasady, na jakich odbywa się Zabawa, w tym również warunki i zasady wyłaniania Laureatów.
3. Zabawa odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
4. Udział w Zabawie jest dobrowolny.
5. Organizator oświadcza, że zabawa nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (t.j.Dz.U.2018.165).
6. Zabawa jest przeprowadzona w ramach portalu społecznościowego Facebook.
7. Zabawa nie jest zarządzana, administrowana, wspierana ani stowarzyszona z serwisem Facebook.
2. CEL ZABAWY
Celem zabawy jest promowanie produktów oferowanych przez firmę Meblo-Wosk oraz aktywowanie fanów marki.
3. CZAS TRWANIA ZABAWY
Zabawa rozpoczyna się 13.02.2025 roku (tj. Czwartek) z chwilą publikacji posta o starcie Zabawy na oficjalnym fanpage’u sklepu Meblo-Wosk i trwa do końca dnia 16 luty 2025 roku (tj. do niedzieli) do godziny 23:59.
4. UCZESTNICY ZABAWY
1. Uczestnikami zabawy mogą być tylko osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych (zwani dalej: „Uczestnikami”).
2. W związku z organizacją i realizacją zabawy, Organizatorowi przysługuje uprawnienie do weryfikacji wieku uczestnika zabawy, poprzez poproszenie o okazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości pozwalającego na stwierdzenie wieku Uczestnika.
3. Uczestnicy zabawy zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem przed przystąpieniem do udziału w zabawie i przestrzegania jego postanowień.
4. W zabawie nie mogą brać udziału wstępni, zstępni i powinowaci osób zasiadających w zarządzie lub innych organach Organizatora oraz podmiotów powiązanych z nim osobowo lub kapitałowo, jak również ich pracownicy, współpracownicy oraz osoby świadczące usługi i współpracujące z Organizatorem.
5. ZADANIE DOTYCZĄCE ZABAWY
Aby wziąć udział w Zabawie, Uczestnik zobowiązany jest: znaleźć specjalne walentynkowe zdjęcie ukryte na naszej stronie internetowej. Zabawę utrudnia to, że zdjęcie jest ukryte w jednej z kategorii mebli oraz trzeba odnaleźć serca ukryte w tekście różnych produktów i podać znalezioną ilość serduszek.
2. Opublikować swoje zgłoszenie na fanpage’u Meblo-Wosk w komentarzu pod postem informującym o rozpoczęciu Zabawy.
3. Polubić fanpage Meblo-Wosk oraz post związany z zabawą.
4. Udostępnić publicznie post związany z zabawą w swojej relacji.
5. Uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie Zabawy. W przypadku wysłania przez Uczestnika kilku Zgłoszeń związanych z zabawą, pod uwagę będzie brane wyłącznie to opublikowane jako pierwsze.
6. Organizator nie odpowiada za naruszenie przez Uczestników praw autorskich osób trzecich.
7. W przypadku zgłoszenia roszczenia osoby trzeciej uprawnionej z tytułu praw autorskich lub pokrewnych do pracy opublikowanej przez Uczestnika, Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia zgłoszenia Uczestnika w Zabawie, ewentualnie unieważnienia wyniku danego Uczestnika i wystąpienia z żądaniem o zwrot nagrody oraz żądaniem zwrotu wszelkich uzasadnionych kosztów poniesionych przez Organizatora w związku z naruszeniem przez Uczestnika praw osoby trzeciej.
6. WYŁANIANIE LAUREATÓW
1. Komisję związaną z zabawą (zwaną dalej: „Komisją”) powoła Organizator.
2. Komisja dokona wyboru laureata, który znajdzie zdjęcie i odgadnie ilość ukrytych serduszek w tekstach spośród wszystkich uczestników zabawy tj. zgodnie z Regulaminem wykonanych Zadań i wysłanych Zgłoszeń związanych z Zabawą .
3. Zgłoszenia będą podlegały ocenie przez Komisję pod względem spełnienia wszystkich wymogów określonych Regulaminem.
4. Zgłoszenia związane z zabawą, niespełniające warunków określonych w Regulaminie nie będą brane przez Organizatora oraz powołaną przez niego Komisję pod uwagę.
5. Laureat zostanie wyłoniony (1 osoba), która jako pierwsza znajdzie zdjęcie i odszuka właściwą liczbę serduszek do 16 lutego 2025 roku (tj. niedziela).
7. BONUS
1. Spośród prawidłowo wysłanych Zgłoszeń związanych z Zabawą, Komisja wylosuje jedną osobę, która jako pierwsza odgadnie gdzie ukryliśmy zdjęcie walentynkowe, oraz odgadnie ukrytą ilość serduszek w tekście różnych produktów.
2. Bonusem w Zabawie są: dwa bilety do kina, które prześlemy za pośrednictwem poczty mailowej. Fundatorem nagród jest Organizator.
3. Podatek od nagród w wysokości stanowiącej 10% ich łącznej wartości, zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym, zostanie pobrany i zapłacony przez Organizatora.
8. OGŁOSZENIE EFEKTÓW
1. Organizator poinformuje Uczestników o efektach Zabawy najpóźniej w dniu 17 lutego 2025 roku (tj. poniedziałek) poprzez indywidualny kontakt z laureatem za pośrednictwem wiadomości prywatnej na profilu społecznościowym Facebook.
2. Efekty zabawy zostaną również ogłoszone w formie posta na oficjalnym fanpage’u sklepu Meblo-Wosk na portalu społecznościowym Facebook.
3. Uczestnik przystępując do Zabawy wyraża zgodę na opublikowanie przez Organizatora swojego imienia, nazwiska, pseudonimu oraz nadesłanej odpowiedzi na profilu społecznościowym Facebook.
4. Bilety zostaną wysłane za pośrednictwem poczty mailowej.
9. PRAWA AUTORSKIE
1. Laureat udziela Organizatorowi licencji niewyłącznej na czas nieoznaczony do nagrodzonej pracy na następujących polach eksploatacji:
1. Rozpowszechnianie w sieci Internet oraz w sieciach zamkniętych, w szczególności wykorzystanie na stronie internetowej Organizatora oraz w kanałach social media należących do Organizatora,
2. Wykorzystanie pracy we wszelkich materiałach promocyjno-reklamowych pod marką przez Organizatora.
2. Laureat wyraża zgodę na korzystanie przez Organizatora z wykonanego przez niego Zadania i poszczególnych jego elementów w zakresie określonym w ust. 1 niniejszego paragrafu zarówno z opatrzeniem ich nazwiskiem laureata jak i bez opatrzenia ich jego nazwiskiem.
10. DANE OSOBOWE
1. Administratorem danych osobowych jest Organizator.
2. Dane osobowe Uczestników przetwarzane są z poszanowaniem zasad przewidzianych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) („Ustawa”).
3. Uczestnik podaje swoje dane dobrowolnie jednakże Organizator zastrzega, że udział w Zabawie, wydanie nagrody bez udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niemożliwe.
4. Odbiorcami danych osobowych Uczestnika mogą być jedynie podmioty zaangażowane w organizację Zabawy oraz rozliczenia podatkowe.
5. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą w celu realizacji Zabawy, wyłonienia Laureata, a w przypadku Laureata Zabawy również w celu ogłoszenia wyników, wydania nagrody oraz dokonania niezbędnych rozliczeń podatkowych.
6. Każdy Uczestnik Zabawy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
11. REKLAMACJA
1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Zabawą należy składać pisemnie na adres siedziby Organizatora.
2. Reklamacja powinna zawierać dane kontaktowe zgłaszającego reklamację takiej jak: imię, nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji (w przypadku chęci otrzymania odpowiedzi w formie pisemnej), opis reklamacji oraz żądanie.
3. Organizator udzieli odpowiedzi na złożone reklamacje w terminie 30 dni od dnia ich otrzymania.
12. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Regulamin dostępny jest pod adresem: https://meblo-wosk.pl/?p=74320&preview=true
2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany w Regulaminie wchodzą w życie z dniem ich ogłoszenia.