Polski producent mebli woskowanych Meblo-Wosk

Szanujesz sobie meble wysokiej jakości od polskich producentów? Dobrze trafiłeś!

Poznaj naszą historię i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem 😊

Czym się zajmujemy?

Od lat zajmujemy się produkcją mebli woskowanych wykonanych z litego drewna sosnowego. Naszym celem jest zaspokajanie wszystkich potrzeb naszych Klientów. Nasza działalność jest kontynuacją wieloletniej tradycji rodzinnej w produkcji mebli. Przykładamy wagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu, dlatego nasze meble cechują się wyjątkową jakością i perfekcyjnym, oryginalnym designem. Duży nacisk kładziemy także na ekologię i zdrowie. Dlatego też przy produkcji stosowane są wyłącznie ekologiczne produkty, naturalne woski i kleje, bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Nasza firma to nie tylko przedsiębiorstwo, to miejsce wypełnione pasją, rodzinną tradycją i bogatym doświadczeniem.

drewniane stoły i krzesła retro

Jak tworzymy nasze meble?

Wszystkie nasze meble wykonujemy w sposób indywidualny nie seryjny. Drewno przygotowane do produkcji poddajemy procesowi starannego suszenia i obróbki po to by meble mogły służyć przez lata. Stosujemy certyfikowane drewno z polskich lasów. Posiadamy własny tartak, trzy suszarnie do drewna oraz dwa warsztaty wyposażone w nowoczesne urządzenia i maszyny do produkcji mebli. Zatrudniamy zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy nigdy nie zawodzą. Wyroby z drewna są właściwie impregnowane, woskowane na bazie naturalnego wosku pszczelego bądź lakierowane, dopracowane w każdym detalu. Rozwozimy meble na terenie całej Polski i nie tylko. Zapewniamy własny transport i dokładamy wszelkich starań by zamówione meble bezpiecznie docierały do naszych odbiorców.

Nasze produkty są solidne i trwałe, zachwycają nawet najbardziej wymagających. Z czasem zyskują na swojej wyjątkowości, dzięki temu, że drewno sosnowe starzeje się z godnością.

Oferta sklepu Meblo-Wosk

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości stoły i stoliki, krzesła zwykłe i barowe, szafy, komody i łóżka, witryny i regały, biurka i półki oraz meble kuchenne. Każdy poszczególny mebel jest wykonywany ręcznie, w sposób indywidualny. Zawiasy oraz wszelkie uchwyty wykonujemy w ozdobnym, rustykalnym stylu. Dzięki specjalnym procesom, one także wyglądają na starodawne.

Nasz asortyment to solidne meble woskowane, które zostaną z Państwem przez wiele lat.