Piękne wykończenie, dbałość o szczegóły, ręcznie wykonane- to elementy do których przykuwamy szczególną uwagę. Detale, takie jak uchwyty nadają meblom charakteru. Wybierając okucia warto wziąć pod uwagę styl mebla, jak i całego wnętrza. Bo przecież na pozór nieistotne detale są w stanie całkowicie zmienić aranżację.

komoda do salonu

Okucia Cera

Rustykalne, metalowe, ręcznie wykonane o unikatowym wyglądzie- właśnie takie są nasze okucia CERA. To okrągła lub owalna klamka, kołatka, które są nabijane oraz ozdobny zawias, zewnętrzny. Takie eleganckie postarzane uchwyty sprawią, że nawet prosty mebel zyska niepowtarzalny styl i klasę!

Tworzymy je w naszej firmie od lat w oryginalny sposób. Są przez nas wypalane i woskowane, dzięki czemu uzyskują przepiękny efekt postarzenia, rdzy i popękania pasujący do drewnianych mebli. Jest to nasz wyrób, dlatego też nie ma problemu aby zakupić te uchwyty, jak i zawiasy w naszej firmie.

Są urokliwe i charakterne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że mogą się kruszyć lub brudzić meble- co można łatwo wyczyścić delikatnie polerując pobrudzoną powierzchnię. Jest to spowodowane tym, że okucia są najpierw opalane, a następnie woskowane.

okucia cera

Okucia Steel

Cięższy, a zarazem prostszy odpowiednik okuć Cera. Wykonane w ten sam, ręczny sposób.  Okucia Steel to masywne, metalowe rączki o rozstawie 12,5cm, montowane zewnętrznie oraz wpuszczane, czarne zawiasy montowane na 6 śrubkach. Istnieje możliwość kombinacji ich z okuciami Cera. Pięknie współgrają z drewnianymi komodami.

witryna bielona sosnowa do salonu drewniana konsola z szufladkami

Okucia Skandiano

Uniwersalne, czarne, satynowe, delikatne. Zakupujemy je w zewnętrznych firmach, wykonywane w sposób seryjny, malowane proszkowo. W ofercie posiadamy zgrabne gałki oraz rączki, montowane na śrubce od wewnątrz. Zawias wpuszczany, montowany na 6 śrubkach, co daje estetyczne mocowanie. Sprawdzają się na meblach woskowanych w różnych odcieniach bieli i brązów.

okucia skandiano

Okucia Stare złoto

Piękne i zgrabne okucia w kolorze patyny na mosiądzu określanej również jako antyczny mosiądz. W ofercie znajdują się uchwyty w postaci rączek oraz gałek wykończonych subtelnym frezem, wyżłobieniem oraz oryginalnym zdobieniem na końcu uchwytu. Zawias wpuszczany, o ciekawym wykończeniu, które nadaje elegancji. Stare złoto sprawdzi się w szczególności przy meblach w białych odcieniach, przy brązach może się delikatnie gubić.

okucia stare złoto

drewniana komoda rustykalna komody w stylu retro