Drewno sosnowe

To najpopularniejszy i naturalny surowiec, z jakiego wykonywane są meble sosnowe w całej Polsce. Ten rodzaj drewna jest gatunkowo miękki, giętki i sprężysty, przez co bardzo łatwy w obróbce mechanicznej. Pozwala na stworzenie mebli nie tylko prostych, klasycznych, ale i bardziej oryginalnych, zmysłowych. Uzyskane meble są nie tylko piękne ale także niezwykle solidne i wytrzymałe. Najważniejszą jednak cechą jest to, że są to meble ekologiczne.

Meble z litego drewna sosnowego

W porównaniu do mebli z innego gatunku drewna, posiadają estetyczny wygląd, bardzo łatwo je zaimpregnować oraz zabarwić, mają dobre właściwości mechaniczne i fizyczne. Dzięki doskonałej dostępności drewna sosnowego w Polsce, meble te są na wyciągnięcie ręki i w dodatku w atrakcyjnych cenach.  Wyróżniają się naturalną, ciepło-żółtą barwą o pięknym, wyrazistym usłojeniu.

Do produkcji naszych mebli używamy materiału najwyższej jakości, drewno pochodzi z wysoko wyselekcjonowanego drewna sosnowego i w pierwszej kolejności poddane jest starannemu procesowi suszenia i obróbki. Następnie przechodzi do kolejnych etapów tworzenia i wykańczania mebla.

Meble z sosny polskiej

To jedne z najczęściej kupowanych mebli z litego drewna. Wpływa na to zarówno korzystna cena jak i doskonała jakość naturalnego wyrobu. Pomysłowość i design ekologicznych mebli sosnowych jest doskonałym pomysłem na aranżację twojego wnętrza, w którym poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Meble idealne do wyposażenia restauracji, baru, karczmy, hotelu czy pensjonatu. Doskonale wypełnią miejsca wszystkich pomieszczeń mieszkalnych – tych tradycyjnych i tych nowoczesnych.

Jeśli decydujesz się na meble drewniane z naszej produkcji możesz być pewien ich jakości, solidności wykonania i doskonałej wytrzymałości mechanicznej. Skomponowane meble z pewnością posłużą na długie lata i co najważniejsza są to meble ekologiczne.