Mały pokój dla rodzeństwa może wywoływać konflikty między dziećmi, zwłaszcza gdy każde z nich interesuje się czymś innym. łóżko piętrowe to idealne rozwiązanie, aby każda pociecha była zadowolona i szczęśliwa z posiadanej przez siebie przestrzeni.

Mały pokój = mało miejsca 

W małych wnętrzach każde miejsce jest na wagę złota. Jeśli dysponujesz ograniczonym metrażem na przestrzeń do spania, wybierz łóżko piętrowe. To znakomity wynalazek, który zapewnia komfortowy sen dwójce dzieci, zabierając stosunkowo niewiele miejsca. 

łóżko piętrowe

Przestrzeń do nauki

Łóżko piętrowe to rozwiązanie, które zyskuje na popularności. Pokoje dziecięce często są mniejsze niż sypialnie dorosłych, a tego typu meble pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy przestrzeń do wstawienia do pokoju dwóch biurek, aby każde dziecko mogło się spokojnie uczyć na swojej przestrzeni. 

łóżko piętrowe

Łóżko piętrowe jako przestrzeń do zabawy

Meble te pozwalają zaoszczędzić naprawdę dużo przestrzeni, a samym dzieciom zapewniają komfortowy sen. Stanowią również dla nich nieograniczone źródło inspiracji dla nowych zabaw. Na szczeblach zawsze można zrobić domek dla pluszaków, a zakrywając dolną część łóżka mamy bazę, w której każdy maluch będzie mógł się schować i bawić się swoimi ukochanymi zabawkami.

Pamiętaj, że w naszym sklepie znajdziesz meble w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy mały odkrywca znajdzie łóżko idealne dla siebie.