W aranżacji wnętrz kluczem do sukcesu są detale! To one nadają pomieszczeniom charakteru i sprawiają, że mieszkanie wygląda gustownie i niepowtarzalnie. Oprócz dodatków i tekstyliów, warto zadbać również o odpowiednie źródła światła. Ponadto dodatkowo mogą być piękną ozdobą. W sklepie internetowym Meblo-Wosk znajdziecie kilka wyjątkowych modeli lamp, obok których nie da się przejść obojętnie. Jedną z nich jest lampa sznurowa. Zobaczcie, co czeka na Was w naszej ofercie.

lampa-sznur-zyrandol

Rola oświetlenia w pomieszczeniu

Lampy, kinkiety i żyrandole przede wszystkim mają oświetlać miejsca, gdzie jest zbyt ciemno. Ale to nie wszystko! Równocześnie mogą również pełnić funkcję ozdobną. Dzięki temu mogą optycznie powiększyć całe pomieszczenie. Dzięki temu pokój wydawał się bardziej przestronny, wystarczy stosować się do kilku prostych zasad. Pisaliśmy o nich w naszym tekście pt. “Jak wybrać oświetlenie do salonu?”.

Lampa sznurowa – idealna do stylu boho

Jak umiejętnie i gustownie oświetlić pomieszczenie inspirowane sielskim klimatem i naturą? W naszym sklepie znajdziesz lampy, idealnie dopełniające styl boho. Lampa sznur charakteryzuje się oryginalnym designem, a jednocześnie niewymuszoną prostotą i sama w sobie stanowi niebanalny pomysł na efektowną dekorację wnętrza. Lina z juty nadaje surowości, ale jednocześnie nie zaburza przytulnych aranżacji w stylu rustykalnym. 

Wyraz indywidualnego podejścia 

W Meblo-Wosku lampy sznury występują w wielu kombinacjach. Możesz wyposażyć się w pojedyncze egzemplarze lub stworzyć kompozycje z co najmniej kilkoma żarówkami. Wszystko zależy od wielkości i charakteru pomieszczenia, w którym chcesz je zamontować oraz indywidualnych potrzeb. Lampy sznury, kinkiety czy żyrandole doskonale wkomponują się w aranżację mieszkania czy domu. Ponadto będą pięknie wyglądać w restauracji oraz w karczmie.

lampa-zyrandol

Najlepsze materiały 

Przy tworzeniu naszych lamp korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. W przypadku kinkietów i żyrandoli jest to strukturyzowane drewno sosnowe oraz ręcznie pleciona lina z juty. Dzięki takiemu połączenie sprawdzi się na lata i będzie nieprzerwanie zachwycać zarówno domowników, jak i wszystkich gości. Dodatkowo przy zakupie oświetlenia w sklepie Meblo-Wosk, otrzymasz od nas dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrane modele posłużą Ci przez wiele lat i będą wpasowywać się w obowiązujące trendy wnętrzarskie.