Kuchnia to serce domu, dlatego tak ważna jest jej funkcjonalność, jakość oraz wygląd. Warto odpowiednio dobrać meble kuchenne, aby móc przez lata cieszyć się jej nieskazitelnym wyglądem.

Częstym problemem w momencie tworzenia wymarzonej kuchni, jest brak lub nieodpowiedni jej projekt. Wybrałeś szafki kuchenne, kolor, ale nie do końca jesteś pewien jak będzie wyglądać efekt końcowy? Skorzystaj z wizualizacji kuchni, która pozwoli Ci stworzyć wnętrze i zobaczyć je jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem w momencie tworzenia wizualizacji jest rozmowa. Na tym etapie podziel się z nami swoim wymarzonym wnętrzem, inspiracjami. Omów z nami interesującą Cię kolorystykę, materiały, meble i sprzęty, które są wymarzone dla Ciebie. Jeśli posiadasz rzut Twojego mieszkania lub domu – koniecznie weź je ze sobą.

Chcesz poznać wycenę konkretnej kuchni którą już wyrysowałeś? A może chcesz abyśmy to my zaproponowali układ mebli kuchennych?

Będziemy potrzebować kilku informacji :

– wymiary pomieszczenia lub szkic kuchni z poszczególnymi szafkami,

– kolor mebli kuchennych oraz jakie okucia Cię interesują,

– informację czy wycena ma zawierać blat.

– prowadnice w szufladach- jakie wybierasz?

– informację jakie sprzęty AGD i akcesoria chcesz aby kuchnia zawierała,

– czy kuchnia ma zostać wykonana wraz z montażem;

Kiedy mamy już te wszystkie, niezbędne informację przechodzimy do stworzenia wstępnej wyceny, po jej akceptacji wystarczy wpłacić zaliczkę, a my tworzymy dla Was wizualizację kuchni.

meble-kuchenne-na-wymiar

Informacje niezbędne do stworzenia wizualizacji

Decydujesz się na zakup mebli kuchennych w naszej firmie i chcesz stworzyć razem z nami idealnie dopasowaną kuchnię do Twojego wnętrza. Dlatego tak ważne jest abyś podał nam te niezbędne informacje:

– dokładne wymiary pomieszczenia, wraz z wymiarami okien, drzwi;

– osadzenie gniazdek, światła, odpływów;

– sprawdź czy ściany nie są zbyt krzywe;

– zwróć uwagę na ścianę, na której meble będą montowane, czy nie znajduje się w niej komin lub inne elementy konstrukcyjne;

– upewnij się czy w ścianie nie znajdują się rury lub kable elektryczne, mogą one podczas montażu zostać uszkodzone!

Czas przejść do wizualizacji!

Po uzyskaniu wszystkich powyższych, niezbędnych informacji możemy przejść do stworzenia projektu. Czas jego realizacji to około 2 tygodnie. Wstępna wizualizacja ukazuje nam układ szafek i daje możliwość modyfikacji. Możesz zmienić ich model, rozstaw- skontaktuj się z nami i omów swoją wizję.

Wszystko ustalone, kolory dograne, a szafki wybrane, więc w końcu przechodzimy do najprzyjemniejszej części. W tym etapie przesyłamy ostateczną wizualizację, 2-4 rzuty Twojego pomieszczenia (w zależności jak duża jest kuchnia), które musisz  potwierdzić aby projekt przeszedł do realizacji.

Po akceptacji całej wizualizacji otrzymujesz końcową wycenę i od tej pory rozpoczyna się realizacja mebli kuchennych.

Montaż mebli kuchennych

Nie ma nic prostszego! Nasze szafki kuchenne dostarczamy do Was w całości, złożone, do łączenia konfirmantami od środka. Jeżeli jednak chcesz skorzystać z montażu kuchni przez naszych specjalistów- poinformuj nas o tym na poziomie tworzenia wizualizacji. Montaż każdej kuchni jest wyceniany indywidualnie.