×
 • Brak produktów w koszyku.

  Krzesła woskowane i hokery

  Krzesła woskowane i hokery

  Raty 0% Raty 0%

  Krzesła woskowane z litego drewna

  Głównym produktem naszego sklepu są krzesła woskowane z litego drewna sosnowego. Solidne krzesła drewniane do kuchni, jadalni i salonu pełnią funkcje użytkowe, estetyczne i charakterystyczne dla otoczenia, koniecznie muszą harmonizować z drewnianym stołem. Klasyczne krzesła są niezwykle praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości a przy tym solidne i trwałe na lata. Oferujemy drewniane krzesła, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub w innych kombinacjach kolorystycznych z lakierowanym siedziskiem, przy użyciu półmatowych farb najwyższej jakości. Dopuszczalne różne kombinacje kolorystyczne np. korpus krzesła w dowolnym wybarwieniu wosku a siedzisko w wybarwieniu lakieru. Oryginalny styl krzeseł i różnorodna kolorystyka pozwalają na optymalne wyposażenie nie tylko wnętrza domu, ale i restauracji, domu weselnego, hotelu czy pensjonatu.

  Woskowane krzesła do kuchni i jadalni

  Każdy dom powinien mieć takie miejsce, w którym domownicy mogą w spokoju i komforcie zjeść posiłek. Koniecznym do tego elementem, są wygodne krzesła oraz solidny stół.  Krzesła do jadalni, będą nieco różnić się od tych kuchennych, gdyż spełniają inną rolę w codziennym życiu. Meblo Wosk oferuje jednak szeroki wybór zarówno modeli przeznaczonych do jadalni, jak i tych kuchennych, wykonanych z różnego rodzaju materiałów i w zróżnicowanych stylach. W zależności od potrzeb i pojemności stołu (zobacz też naszą ofertę na stoły woskowane).

  Jak wybrać krzesła do jadalni lub kuchni?

  Przed podjęciem decyzji o wyborze krzesłach do kuchni lub jadalni, dokonaj pomiarów, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do wymaganej liczby miejsc siedzących. Masz możliwość wyboru pojedynczych krzeseł, a także zestawów dwóch, czterech i sześciu, aby uzyskać najlepszą przestrzeń do spożywania posiłków i spotkań.  W ofercie mamy również wiele kolorów krzeseł woskowanych do wyboru, w tym stonowane odcienie szarości, bieli i beżu, których odpowiedni dobór pomoże w osiągnięciu wymarzonego stylu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz styl tradycyjny, nowoczesny czy prowansalski, Meblo-Wosk ma opcje, których właściciele domów potrzebują, aby dopełnić wygląd pokoju.