Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że meble wykonane z litego drewna są ponadczasowe i stanowią inwestycję na długie lata. Jak się okazuje, ich kunszt jest nadal doceniany, a drewniane stoły, krzesła, regały i komody doskonale wpisują się w trendy obowiązujące w 2021 roku! Zobaczcie, na jakie meble warto zwracać uwagę przez nadchodzące miesiące. 

O tym, dlaczego warto kupować meble drewniane, pisaliśmy [tutaj]. Drewno jest szlachetne, przyjemne w odbiorze i bardzo uniwersalne, a przede wszystkim bardzo trwałe i wytrzymałe. W czasie pandemii spędzamy w domach znacznie więcej czasu, dlatego warto otaczać się surowcami, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. 

W 2021 roku wśród hitów wnętrzarskich będą m.in. komody, toaletki, regały czy stoły wykonane z litego drewna, które sprawią, że pomieszczenia nabiorą przytulnego charakteru. 

drewniany-stol-krzesla-meblo-wosk

Modna jadalnia z elementami drewna

Bardzo modnymi meblami w 2021 roku będą m.in. drewniane stoły, które mogą być centralną częścią salonu lub jadalni. Dużym zainteresowaniem będą cieszyć się minimalistyczne stoły z blatami o niewielkiej grubości, jednak masywne, ciężkie, tradycyjne stoły wykonane z litego drewna nadal będą wpisywały się w obowiązujące trendy. Jeśli chodzi o kolor drewna, w 2021 roku najlepiej sprawdzą się jasne odcienie. 

Drewniane meble do sypialni

Prawdziwym hitem 2021 roku będą drewniane toaletki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie toaletkę, która charakteryzuje się pięknymi, opływowymi kształtami, lekką formą i szlachetnym wyglądem. Właśnie dlatego doskonale wpisze się w obowiązujące trendy.

Kolejnym meblem, którego nie może zabraknąć w sypialni, jest komoda. Drewniana komoda to jeden z flagowych trendów wnętrzarskich 2021 roku. Szczególne zdobienia mebli nie są konieczne – w nadchodzącym czasie bardzo popularne będą komody o dosyć surowym wyglądzie. 

Modny salon 

Urządzając salon, warto pamiętać o stoliku kawowym, stylowej szafce RTV czy pięknym regale, eksponującym domową biblioteczkę. Te drewniane elementy to jednak nie wszystko! Jeśli chodzi o meble wypoczynkowe, warto zwrócić uwagę na ich obicie. Mając na względzie kolory roku 2021 ogłoszone przez Pantone, bardzo dobrym wyborem będzie szara, wygodna sofa lub żółty fotel. Dla osób lubiących różnorodne barwy, polecamy również fiolety, granaty oraz głębokie zielenie. Dzięki temu połączeniu z drewnianymi meblami dookoła stworzą wyjątkowe, a jednocześnie bardzo przytulne wnętrze.