W ofercie sklepu Meblo-Wosk oprócz wysokojakościowych, regałów, szaf czy kredensów, znajdziesz też drewniane witryny, które sprawdzą się przede wszystkim w salonach, ale równie pięknie będą wyglądać w jadalniach czy gabinetach. Czy warto się na nie decydować? 

Drewniana witryna – mebel uniwersalny

Drewniane witryny wyglądają imponująco w każdej części domu. Są idealne do wyeksponowania zastawy stołowej czy elementów dekoracyjnych. To meble, które pełnią bardzo ważną funkcję w nadawaniu wnętrzom spójności i przytulności, a ponadto same w sobie mogą stanowić ozdobę. Pasują do przestrzeni zaaranżowanych w klasycznym stylu, mogą uzupełniać wnętrza prowansalskie, skandynawskie czy bardzo nowoczesne. Wiele zależy od formy i konstrukcji samego mebla oraz materiału, z którego został zrobiony. 

drewniana-witryna

Dla tych, którzy lubią porządek

Ze względu na to, że fronty w witrynach są przeszklone, to meble stworzone dla prawdziwych czyścioszków i pedantów. Bałagan w witrynie będzie negatywnie wpływał na wygląd całego pokoju, dlatego jeśli nie lubisz regularnie sprzątać, wybierz komody i szafki bez przezroczystych elementów. Utrzymanie porządku bywa trudne, jednak dla takiego efektu zdecydowanie warto. W witrynie możesz wyeksponować nie tylko ozdobne talerze i filiżanki, ale również rodzinne zdjęcia, pamiątki, świece i inne dekoracje, które (szczególnie w okresie jesienno-zimowym) pozytywnie wpływają na panujący we wnętrzach nastrój. 

witryna-meblo-wosk

Dla prawdziwych miłośników drewna 

Porządna, drewniana witryna wykonana ze starannością i dbałością o wszystkie detale to mebel, który z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich gości. Wybieraj spośród modeli wykonanych w różnych stylach i rozmiarach, które pięknie uzupełnią zaaranżowane już wnętrze. Możesz wybrać wąską, smukłą witrynę, która będzie jedynie dopełnieniem przestrzeni lub masywny model, który stanie w samym centrum pomieszczenia. Wszystko zależy od Twojego gustu, potrzeb oraz dostępnej przestrzeni. 

W Meblo-Wosku znajdziesz rozmaite modele witryn, wykonanych z litego drewna sosnowego. Wszystkie są dostępne w kilkunastu opcjach kolorystycznych. Kliknij [tutaj] i sprawdź wszystkie dostępne warianty.