Drewniana kuchnia na wymiar z litego drewna pięknie wyglądają niemalże w każdym wnętrzu. Ze względu na swoją wytrzymałość doskonale sprawdza się również w trudnym do umeblowania pomieszczeniu. Właśnie dlatego w ofercie sklepu Meblo-Wosk znajdziecie również usługę wykonania mebli kuchennych na wymiar. Wszystko po to, aby kuchnia nie tylko imponująco wyglądała, ale przede wszystkim była funkcjonalna. Kuchnia na wymiar w Meblo-Wosk to tylko 3 proste kroki! 

Krok 1: Wybór mebli

Jak wiecie, oferta Meblo-Wosk to kilka wyjątkowych kolekcji, z których każda została stworzona w zupełnie innym stylu. Wszystko po to, aby trafić w gusta i potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dlatego znajdziecie u nas kilkanaście odcieni drewna woskowanego naturalnym woskiem pszczelim

Podczas pierwszego kroku należy wybrać szafki dolne oraz górne. Wśród nich znajdziecie elementy dedykowane pod zabudowę sprzętów AGD, szafki z przeszklonymi drzwiczkami oraz otwartymi półkami. Wybór zależy wyłącznie od Was oraz Waszych potrzeb.

kuchnia-na-wymiar

Krok 2: Wybór blatu i okuć

W drugim kroku należy wybrać równie istotne elementy, które znacznie wpływają na ogólny wygląd kuchni. Jeśli chodzi o blaty, możecie wybierać spośród modeli wykonanych z drewna sosnowego, dębowego oraz bukowego. Część z nich jest laminowana. 

Okucia i zawiasy to elementy, które pozornie mogą wydawać się nieistotne. Tak naprawdę, te niewielkie elementy decydują o tym, czy kuchnia wygląda na klasyczną czy też urządzoną w stylu glamour. Do mebli z każdej z naszych kolekcji zaprojektowaliśmy wyjątkowe okucia, które będą dopełnieniem całej aranżacji. Jeśli w przyszłości będziecie chcieli odmienić nieco wygląd kuchni, wystarczy, że zmienicie kształt lub kolor okuć.  okucia-meblo-wosk

Krok 3: Podsumowanie zamówienia

Tak, dobrze widzicie! To już trzeci, a jednocześnie ostatni krok zamówienia kuchni na miarę Waszych marzeń! W podsumowaniu należy sprawdzić, czy wszystkie elementy zamówienia zgadzają się z Waszą wizją. To także moment, w którym możecie zdecydować się na skorzystanie z dodatkowej funkcji montażu mebli. Nasi specjaliści przyjadą pod wskazany adres, aby szybko i sprawnie zamontować poszczególne elementy tak, żebyście mogli cieszyć się z nich przez długie lata. 

okucia-meblo-wosk

Meble z litego drewna wykonane przez firmę Meblo-Wosk to wyjątkowa jakość, precyzja i niepowtarzalne wzornictwo. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wykonania mebli kuchennych na wymiar, zachęcamy do kontaktu pod numerem (+48) 732 982 808.