×
 • Brak produktów w koszyku.

  Biurka Woskowane

  Raty 0% Raty 0%

  BIURKA WOSKOWANE Z LITEGO DREWNA SOSNOWEGO

  Piękne, solidne i funkcjonalne biurka z litego drewna znajdują zastosowanie nie tylko w domu, ale i w pracy, w gabinecie, biurze, recepcji itp. Oferujemy biurka sosnowe w różnych wymiarach i w różnorodnej kolorystyce. Do wyboru polecamy biurka ekologiczne woskowane bądź z innymi kombinacjami kolorystycznymi np z lakierowanym blatem.

  Biurka dla dzieci

  Biurka do pokoju dziecięcego, biurka młodzieżowe są zazwyczaj mniejsze, jednoskrzyniowe bądź z jednostronną kolumną szuflad, towarzyszą im jasne, naturalne kolory. Natomiast duże, masywne biurka dwu skrzyniowe, biurka z dodatkową nadstawką często używane są w pracowniach gabinetu, biurze czy recepcji.

  Biurka rustykalne

  Niezwykle popularne staja się również biurka w stylu rustykalnym, naturalnie przecierane i postarzane podkreślają oryginalny i ponadczasowy charakter wnętrza.  Jak najbardziej istnieje możliwość wykonania biurka  pod komputer z wysuwaną półką na klawiaturę. Biurka z naszej produkcji posiadają solidną i trwałą konstrukcję, funkcjonalne wnętrze oraz wspaniałą prezencję.

  Jakie biurko wybrać?

  Przede wszystkim upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca – w biurze w salonie, aby postawić nowe biurko, ale także na samym biurku, aby zachować cały sprzęt biurowy, taki jak telefon, lampa biurkowa, papiery i długopisy oraz oczywiście laptop, monitor , Myszka i klawiatura.

  Podczas pomiaru całkowitej głębokości i szerokości nie zapomnij również pozostawić wystarczająco dużo miejsca wokół biurka na kable, ruchy na krześle biurowym, a także dodatkowe opcje przechowywania, takie jak półki, szafki na dokumenty lub szuflady na biurko, na wszystkie dokumenty, książki i inne materiały biurowe i sprzęt, który potrzebujesz pod ręką podczas pracy.

  Ergonomiczne biurka woskowane

  Obok szerokości i głębokości, bardzo ważnym czynnikiem jest wysokość  biurka . Wybierz biurko o odpowiedniej wysokości do wysokości ciała i najlepiej kup krzesło z regulacją wysokości. Siedząc przy biurku, ramiona powinny być zgięte w łokciach pod kątem 90 stopni, utrzymując ramiona w linii z boku tułowia, a dłonie wygodnie spoczywać na blacie stołu. Korzystając z półki na klawiaturę, pamiętaj, że twoje dłonie będą kilka centymetrów niżej.

  Świetnym uzupełnieniem dla biurka, będą regały woskowane i półki woskowane utrzymane w jednakowym stylu.