Meble Cera czy Slim? Poznaj nasze kolekcje

Meble woskowane produkowane są od lat i cieszą się rosnącą popularnością. Wynika to oczywiście z ich wyjątkowego, unikatowego wyglądu. Jednym z najczęściej zadawanych przez Was pytań jest czym różni się wersja naszych mebli Slim od Cera. Z pozoru nie różnią się niczym poza ceną. Poznaj szczegółowe różnice i wybierz meble, które lepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Jaka jest różnica między Slim a Cera?

Główną różnicą są boki mebli. W wersji Slim boki są proste, pozbawione ozdobnych filunków. To jest też wyznacznikiem ich ceny- ze względu na mniejszą ilość zużytego materiału cena mebli Slim jest niższa. W tej też kolekcji cała rama mebli drewnianych posiada grubość 2,5 cm, dzięki czemu wnętrze szuflad jest większe. Kolejnym wyróżniającym je elementem są nóżki, w tej wersji wystają one z pod mebla jedynie 3 cm ze względu na obniżony wieniec dolny.

Jak zatem wygląda standardowa wersja Cera? Meble woskowane w tej kolekcji posiadają ozdobne, filunkowe boki o grubości 5 cm.  Cera posiada również nóżki, które są całościowo widoczne.

 

Funkcjonalna przestrzeń

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej meble w wersji Slim posiadają większą przestrzeń do zagospodarowania. To meble, które są idealnym wyborem dla fanów mebli z litego drewna, a jednocześnie pragnących lekkiej formy. Dodatkowo meble Slim sprawdzą się doskonale we wnękach i nie będą zbierać kurzu w zakamarkach filunków, ponieważ ich nie posiadają.

Meble Cera mimo, że posiadają delikatnie mniej miejsca wewnątrz są wciąż doskonałym wyborem. Dzięki swojemu ozdobnemu wyglądowi zachwycą nawet najbardziej wymagających. Będą pięknie się prezentować w salonach, sypialniach, jak i kuchniach.

drewniana toaletka z lustrem

Aby łatwiej było wam znaleźć na stronie meble w wersji SLIM posiadają one w swoim symbolu trzy cyfry, na przykład: SZY101, COM121, VIT108.

Poza tymi kilkoma różnicami, reszta wykończenia i konstrukcji jest taka sama. Drzwi oraz fronty szuflad są tak samo frezowane, każdy mebel posiada drewniane prowadnice, w obu kolekcjach stosujemy te same okucia meblowe. Wybór wersji należy tylko do Ciebie 😊